Sprzedaż
320005
ul. Zakątek
Katowice Ochojec
(gm. Katowice)
697 000 zł

Z uwagi na obecną sytuację związaną z COVID 19 każda Nasza oferta posiada wirtualny spacer w skali 1:1 abyście mogli Państwo dokładnie zapoznać się z ofertą i złożyć pierwszeństwo zakupu telefonicznie, istnieje możliwość rozmowy online.

Jeśli szukają Państwo ciszy i spokoju a zarazem szybkiej komunikacji z centrum miasta to ta oferta jest przygotowana specjalnie dla Was!!!

Mam do zaoferowania dom w dzielnicy Ochojec z pięknym ogrodem.

Nieruchomość może pełnić funkcję domu dwurodzinnego (dwa osobne, niezależne wejścia). Na parterze znajduje się: salon z kominkiem oraz otwartą kuchnią, pokój, łazienka, wiatrołap, spiżarnia oraz kotłownia.
Na piętrze znajdują się: 4 pokoje – w tym jeden z możliwością przerobienia go na kuchnię(podłączone wszystkie przyłącza), garderoba oraz łazienka.
Na poddaszu znajduje się strych do zaadaptowania na dodatkowy pokój lub dużą garderobę.

Zdecydowanymi atutami domu są:

Niskie koszty utrzymania(zaledwie ok. 650zł miesięcznie) dwa garaże, zadaszony taras wraz z wędzarnią i grillem, piękny ogród, plac zabaw dla dzieci, w pełni zagospodarowany teren wokół domu: podjazd, ścieżki, wybrukowany taras, bliskość tras wylotowych oraz centrum miasta:
Rynek 15min
DK81 „wiślanka” 2min

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE!!!

Ze względu na obecną sytuację w kraju proponujemy również spotkanie online gdzie dzięki wielu Naszym narzędziom będziemy mogli przespacerować się po nieruchomości i porozmawiać na temat inwestycji bez wychodzenia z domu! A w przypadku pozytywnej decyzji bezpiecznie przeprowadzimy przez proces zakupu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre