Sprzedaż
319850
ul. Pokrzywnicka
Sierosław
(gm. Tarnowo Podgórne)
69 900 zł

Szukasz dla siebie urokliwego zakątka na weekendowy wypoczynek pod Poznaniem? Proponuję blisko 400-metrową działkę z murowanym domkiem na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych (ROD) „Sierosław II”, w Sierosławiu przy ul. Pokrzywnickiej. Dostępny od zaraz. Istnieje możliwość zameldowania.

Oferowana działka (narożna) położona jest w sąsiedztwie lasu, w kameralnym kompleksie zadbanych działek, oddzielonych od reszty terenu ROD gruntową ul. Pokrzywnicką. Cała ogrodzona, posiada zadbany trawnik oraz sporo nasadzeń roślin ozdobnych, a także drzew owocowych i iglastych.

W głębi działki stoi domek (29 m2) z trzech stron otoczony obszernym, zadaszonym tarasem (28 m2). Wybudował go z cegły w połowie lat 80. obecny właściciel (z zawodu murarz). Posadowiony na solidnych, betonowych fundamentach. Ściany mają grubość 25 cm, ocieplone, dach pokryty papą (położoną na nowo 2 lata temu).

Głównym pomieszczeniem domku jest 14-metrowy pokój z kominkiem i antresolą z łóżkiem. Kolejne pomieszczenia: kuchnia (5 m2) z kuchenką gazową (gaz z butli) i zejściem do małej piwniczki, łazienka (2,5 m2) z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze (1,5 m2) i blisko 4-metrowy korytarz.

W bryle domu kolejne pomieszczenie gospodarcze (2,5 m2), do którego wchodzi się z tarasu. Tam zainstalowany jest hydrofor (działka posiada własną studnię o głębokości ok. 6 m). W pobliżu działki znajduje się wodociąg, z którego można czerpać wodę zdatną do picia.

Roczna opłata na rzecz zarządu ROD wynosi 700 zł.

Wejście na teren ROD 20 m od oferowanej działki; brama, przez którą można wjechać samochodem 180 m dalej (możliwość zaparkowania na działce). Blisko do sklepu spożywczego – 400 m, 500 m do przystanku autobusowego podmiejskiej linii 804 (do pętli tramwajowo-autobusowej na poznańskich Ogrodach dojeżdża się w niecałe 40 minut).

Zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre