Sprzedaż
319596
al. Stanisława Lema
Bielawa
(gm. Konstancin-Jeziorna)
8 500 000 zł

Luksusowy dom wolnostojący o powierzchni 500 m² usytuowany na unikalnej działce 1760 m² położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Osiedlu Konstancja w gminie Konstancin Jeziorna.
Dom zlokalizowany jest w IV etapie inwestycji zaprojektowanym przez pracownię APA Kuryłowicz & Associates. Jeden z największych domów na osiedlu.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Wnętrze domu zaprojektowano z dużą starannością i troską o komfort życia jego mieszkańców. Zostały zastosowane rozwiązania domu inteligentnego (system dźwiękowy, sterowanie ogrzewaniem oraz oświetleniem), klimatyzacja oraz energooszczędne solary słoneczne. Na podłodze rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe.
Dom wyposażony jest w duże drewniane okna, zapewniające dobre oświetlenie wnętrz. Warto zwrócić uwagę również na taras z jacuzzi, który jest naturalnym przedłużeniem salonu.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter składa się z przestronnego trzystronnego salonu (74m²) połączonego z jadalnią (11,5m²) oraz kuchni (29m²) o łącznej powierzchni 115m².
Dodatkowo na parterze znajdziemy przestronny hol z przedsionkiem (43m²), gabinet (15,6m²) z łazienką (4,5m²), wc (3m²) , pomieszczenie techniczne (10,4m²) oraz garaż na 2 samochody (42m²).
Na pierwszym piętrze znajdują się: hol (23,3m²), 4 sypialnie (33,8m², 24,3m², 20,6 m², 16,5m²) każda z nich z łazienką. Dodatkowo do 2 sypialni przynależą garderoby.
Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie oraz łazienka.

LOKALIZACJA:
Osiedle Konstancja to nowe, ekskluzywne podwarszawskie osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaczych oraz rezydencji.
Oddalone jest od ścisłego centrum Warszawy o zaledwie 16 km. Ta odległość zapewnia możliwość sprawnego przedostania się do centrum miasta, a równocześnie gwarantuje ciche i pełne zieleni otoczenie oraz zdrowy klimat.
Bardzo dobre skomunikowanie z Centrum Warszawy i lotniskiem Okęcie – trasa S8 od 2020 r. W sąsiedztwie sklepy, przedszkola, szkoły w tym American School of Warsaw, centrum handlowe Stara Papiernia. Ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Przyczółkowej do parku w Powsinie oraz w stronę Wilanowa.
Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Swobodę i komfort gwarantują – przemyślane wewnętrzne podziały domów, przestronność uliczek, ogrody, własny park dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do koszykówki, a także bliskość Szkoły Amerykańskiej. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

INFORMACJE OGÓLNE:
Całodobowa ochrona, system kamer oraz dodatkowa bariera na podczerwień, kontrolowany wstęp, 24-godzinna portiernia, domofony, teren ogrodzony i strzeżony – wszystko to, aby zapewnić mieszkańcom poczucie maksymalnego bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre