Sprzedaż
318895
ul. Pieczyska
Koronowo
(gm. Koronowo)
890 000 zł

GŁÓWNE ATUTY

Na działce o powierzchni 4940 mkw. znajdują się dwa parterowe domy wolnostojące wybudowane w 2006 roku; zlokalizowane blisko Zalewu Koronowskiego i lasu, w cichej, spokojnej okolicy.
Drugi dom może być wykorzystany jako domek gościnny, mieszkanie dla seniora rodu lub po niezbędnej adaptacji jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, artystycznej itp.
Aranżacja domu i meble nawiązują do hiszpańskiego stylu kolonialnego. Stanowi to doskonałą bazę dla indywidualnej adaptacji pomieszczeń lub kontynuowania tego oryginalnego rozwiązania.
O wyjątkowości tego miejsca stanowi również teren posesji, na którym znajdziemy murowaną ziemiankę do przechowywania żywności, urokliwą altanę, miejsce na grilla i drewutnię. Ogród to cudowne miejsce do odpoczynku i zabawy. Wielość i różnorodność roślin tworzy niepowtarzalną atmosferę spokoju i bliskości natury.
Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest także możliwość jej podziału geodezyjnego i wyodrębnienia dwóch dodatkowych działek budowlanych – to dla tych, którzy myślą o dalszych inwestycjach.

ROZKŁAD
Dom o powierzchni użytkowej 103,9 mkw.
– Duży salon z kominkiem, połączony z otwartą kuchnią;
– Dwa pokoje/sypialnie; w jednym dodatkowy kominek
– Łazienka z prysznicem
– Spiżarnia, w której wygospodarowano miejsce na niewielką saunę.
– Ogród zimowy
– Dwa duże tarasy, jeden od strony zachodniej a drugi południowo-wschodniej.
Dom o powierzchni użytkowej 41,45 mkw.
– Pokój z aneksem kuchennym oraz kominkiem
– Pokój z dużą garderobą
– Łazienka z prysznicem

STANDARD
Domy zostały wybudowane w roku 2006 w technologii tradycyjnej z bloczków Ytong ocieplonych styropianem i wełną mineralną. Dachy pokryte są dachówką i izolowane wełną mineralną. Na poddaszach wygospodarowano miejsca użytkowe do przechowywania. Na podłogach panele i terakota.
Tarasy osłonięte są zwijanymi roletami. Taras od strony zachodniej o powierzchni 23,5 mkw. zadaszony jest piękną pergolą z giętego drewna.
Wysoka izolacyjność cieplna pozwala na bardzo efektywne i ekonomiczne korzystanie z podłogowego ogrzewania wodnego zainstalowanego na całej powierzchni domów, zasilanych piecami elektrycznymi. Łączne koszty energii elektrycznej dla obu domów wynoszą w okresie zimowym maksymalnie około 600 zł./miesiąc, a poza okresem grzewczym zaledwie 250 zł./miesiąc. Do ogrzewania można również wykorzystać kominki – dwa w domu dużym i jeden w domu mniejszym.

LOKALIZACJA
Zaledwie 5 min. od centrum Koronowa i Zalewu Koronowskiego; 15 min. do węzła drogi ekspresowej S5; 20 min. do Bydgoszczy. W najbliższym otoczeniu domki jednorodzinne.

Cena nieruchomości do rozsądnej negocjacji. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre