Sprzedaż
318885
Wiesiołów
(gm. Dmosin)
950 000 zł

Do sprzedaży siedlisko o powierzchni 15,6498 ha położone we wsi Wiesiołów (gm. Dmosin). Nieruchomość obejmuje 14 wydzielonych geodezyjnie, sąsiadujących ze sobą działek gruntu.
W obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla gminy Dmosin przeznaczenie działek to głównie tereny stawów hodowlanych i rekreacyjnych (ok. 10 ha), pastwiska, łąki oraz grunty rolne z możliwością zabudowy (ok. 3,200 m2).
Nieruchomość przynosi dochody z prowadzonej hodowli ryb słodkowodnych (m.in. szczupak, karaś). Właściciel posiada stałych kontrahentów regularnie odbierających zamówienia. Potencjalny nabywca nieruchomości, zdecydowany kontynuować prowadzenie gospodarstwa rybnego, może liczyć na korzyści płynące z wypracowanej przez dotychczasowego właściciela znajomości klientów i rynku.

Malownicze tereny, piękna okolica, spokój i cisza, to coś czego poszukują dziś ludzie mieszkający w zatłoczonych miastach. Potencjalny właściciel siedliska dysponowałby nieruchomością posiadającą wszystkie z wymienionych zalet. Przekształcając siedlisko na gospodarstwo agroturystyczne otrzymujemy prawie nieograniczony wachlarz możliwości inwestycyjnych (pole namiotowe, domki letniskowe z możliwością organizacji spływów kajakowych, wędkowania, grzybobrania itp). Tereny nieruchomości mogą stanowić doskonały grunt pod uprawy i hodowlę (stadnina koni, hodowla zwierząt, bio-uprawa żywności ).

Opis nieruchomości:
Frontowa część siedliska to zagospodarowana, ogrodzona siatką, płaska działka gruntu o nieregularnym kształcie i pow. 4292 m2. Na działce znajduje się niepodpiwniczony budynek gospodarczy o powierzchni ok. 200 m2. Budynek składa się z:
części mieszkalnej, o powierzchni ok. 90 m2, w tym: salonu o powierzchni ok. 22 m2, sypialni o pow. ok. 12 m2, kuchni z częścią jadalną o pow. ok. 9 m2, dużej łazienki z WC o pow. ok. 11 m2, holu o pow. ok. 5 m2 oraz strychu do adaptacji.
bardzo dużego garażu ( na 3 samochody ) połączonego z warsztatem (na potrzeby własne lub działalność usługową związaną z mechaniką samochodową).
Część mieszkalna jest ocieplona od wewnątrz styropianem. Na ścianach pomieszczeń – pomalowana płyta gipsowa i glazura (kuchnia i łazienka), na podłogach – panele (pokoje) i terakota (kuchnia i łazienka), okna PCV, drewniane w kuchni.
Przed domem i garażem kostka brukowa. Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gruntową. Przy bramie wjazdowej niewielki budynek gospodarczy użytkowany jako magazynek.

Media:
w budynku: energia elektryczna, siła, woda z wodociągów. Oprócz podłączenia do sieci wodociągowej, potencjalny właściciel ma do dyspozycji dwie studnie znajdujące się na działce (wymagają oczyszczenia). Ciepła woda z bojlera elektrycznego, centralne ogrzewanie-piec węglowy, szambo, gazu brak (do kuchenki gazowej podłączona butla 11 kg ), podłączona linia telefoniczna, internet.

Lokalizacja:
W najbliższej okolicy liczne stawy, grunty leśne oraz inne siedliska i gospodarstwa. Wieś Lubianków znajduje się w odległości ok. 3,5 km, kursuje do niej autobus przewożący dzieci do szkoły. Dmosin oddalony jest o ok.6 km. Do zjazdu na autostradę Wolności w Łyżkowicach ok. 11km, 18 km do Strykowa i zjazdu na A1 i A2. Do Łowicza ok. 22 km, do Łodzi ok. 30 km.

Oferowana nieruchomość to budowany przez lata, ciężką pracą i doświadczeniem, dobrze prosperujący biznes, przynoszący właścicielowi zyski. Siedlisko to również ogromny potencjał inwestycyjny dla nie bojących się wyzwań ludzi z wyobraźnią, a nade wszystko to piękno przyrody w nienaruszonej przez człowieka formie, zapierające dech w piersi krajobrazy oraz możliwość podziwiania zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre