Sprzedaż
318691
ul. Ligocka
Katowice Ligota
(gm. Katowice)
369 000 zł

Przy ulicy Ligockiej 88 na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie, które już niebawem spełni Twoje marzenie o nowoczesnym własnym M. Doskonała lokalizacja i dostępność usług niezbędnych na co dzień to gwarancja komfortowego życia.

Mieszkanie znajduje się w niskim bloku posiadającym centralne ogrzewanie miejskie. Lokal aktualnie w trakcie generalnego remontu prowadzonego przez firmę remontową, którego efekt można zobaczyć na załączonych wizualizacjach oraz w projekcie (rzut). Stylowa aranżacja, gotowa kuchnia i łazienka, oszczędność czasu to zdecydowane atuty zakupu gotowego do wejścia rozwiązania.
Koniec remontu planowany jest na koniec listopada 2020, zatem okres świąteczno-noworoczny spokojnie planuj już u siebie.

Rozkład mieszkania został zaplanowany przez architekta w taki sposób, aby w pełni wykorzystać dostępną powierzchnię i przestrzeń. Widna kuchnia z oknem, obok salon z balkonem, dzięki temu łazienka zyskała dodatkową powierzchnię i ma dzisiaj 6 m2. W holu znajdują się drzwi do pozostałych dwóch pokoi, z których jeden może być sypialnią, a drugi pokojem dziecka. Nowocześnie zaplanowane oświetlenie doda przestrzeni atrakcyjności.

W cenie kupujący otrzyma: projekt wykonany przez architekta wnętrz, generalny remont zgodnie z projektem, wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, meble kuchenne wykonane na wymiar, zabudowę łazienkową wykonaną na wymiar, wyposażenie łazienki w elementy sanitarne, zabudowę w holu, panele podłogowe i glazurę podłogową, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
W cenie NIE znajdują się: pozostałe meble widoczne na wizualizacji, dekoracje, dodatki, dekoracyjne oświetlenie, tekstylia, AGD, RTV.

W pobliżu znajduje się Wyższa Szkoła Techniczna oraz Uniwersytet Medyczny. W odległości 2 km – Górnośląskie Centrum Zdrowia, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne i Szpital Kolejowy. Bliskość przystanków autobusowych powoduje, że jest to świetnie skomunikowana nieruchomość z resztą miasta.

Czynsz administracyjny: 358 zł + zaliczki na media
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą.

W pobliżu:
Wyższa Szkoła Techniczna – 1000 m (12 minut pieszo)
Śląski Uniwersytet Medyczny – 2 km
Górnośląskie Centrum Zdrowia – 2 km
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne – 2 km
Szpital Kolejowy – 2 km
Przystanek autobusowy – 30 m
Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum – 100 m
Lidl – 100 m
Poczta – 100 m
Apteki, przychodnie, przedszkola, szkoły – wszystko do 500 m

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre