Sprzedaż
318406
ul. Wieczorków
Płońsk
(gm. Płońsk)
331 200 zł

Oferujemy Państwu bardzo ciekawa nieruchomość położoną na zamkniętym osiedlu „Polanka” w Płońsku.

35 minut. dojazd do stacji metra w Warszawie na Młocinach.

Z Płońska odjeżdżają co 30 minut autobusy PKS i BUS w kierunku Warszawy.

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni : salon/sypialnia w kwadracie: 18,3m2, drugi pokój: 11,1m1, oddzielna kuchnia w kwadracie 8m2, łazienka z wanna i razem z wc: 4,5m2. jest miejsce na pralkę – są przyłącza.

Mieszkanie posiada piękny duży balkon 11m2 w kształcie litery „L” przez całe mieszkanie. Jest dość szeroki można postawić stolik.

Samo mieszkanie słoneczne, ciepłe,  orientacja na płd./wsch, stan techniczny znakomity, od zakupu mieszka tylko jedna osoba, pierwszy właściciel.

Znakomita alternatywa dla Warszawy i warszawskiego „standardu”, przestronne szerokie korytarze, wysokie pomieszczenia. Bardzo czysta i zadbana klatka schodowa.

Stan techniczny idealny, brak śladów zużycia, można pomalować na własny kolor. Wykończenie: korytarz, łazienka, kuchnia gres, w pokojach panele. Wszystko stan idealny.

Lokal posiada własne ogrzewanie piecykiem, koszt ciepłej wody oraz ogrzewania ok. 100zł. miesięcznie.

Do mieszkanie przynależny miejsce postojowe pod budynkiem, oraz komórka lokatorska ok. 2m2. Miejsce oraz komórka w cenie mieszkania. Wjazd do garażu na pilota, miejsce blisko wejścia do klatki, komórka zaraz przy samochodzie.

Osiedla „Polanka” to nowo powstałe osiedla z 2010r. Całość ogrodzona, brama wjazdowa otwierana pilotem, na terenie osiedla bardzo dużo dodatkowych miejsc parkingowych naziemnych.

W odległości ok. 900m nowa szkoła po tej samej stronie ulicy. Do sklepu osiedlowego ok. 300m, do komunikacji publicznej ok. 1500m.

Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa, właściciel obecnie zakłada księgę wieczystą. Pełna własność hipoteczna.

Można oglądać po wcześniejszym umówieniu spotkania dzień wcześniej.

Zapraszam do prezentacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre