Sprzedaż
318256
ul. kpt. pilota Żwirki
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
320 000 zł

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta?

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Żwirki.

Mieszkanie o powierzchni 56,52 m2, położone jest na 2 piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy. Składa się z
– salonu z aneksem kuchennym (22,27 m2),
– korytarza (6,07 m2),
– łazienki (3,98 m2),
– małego pokoju (5,88 m2),
– dużego pokoju (18,35 m2).

Wejście do mieszkania poprzedza przestronny korytarz dzielony z jednym sąsiadem, gdzie można przechowywać np. rower lub wózek. W przedpokoju znajduje się pojemna szafa wykonana pod wymiar. Salon z aneksem kuchennym wyposażony jest we wszystkie sprzęty potrzebne do codziennego funkcjonowania. Łazienka wyposażona w prysznic i pralkę. W dużym pokoju na całej długości ściany znajduje się bardzo duża szafa w zabudowie stałej.

W całym mieszkaniu podwieszane sufity – oświetlone halogenami, w salonie LED + halogeny. Ściany wyłożone płytkami GK. Podłogi w całym mieszkaniu pokryte są wysokiej jakości panelami.

W 2010 roku w mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa i wodno-kanalizacyjna.

Czynsz 350 zł (w tym woda).

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane. W pobliżu znajduje się dużo punktów handlowo-usługowych, przedszkola, szkoły, parki, apteka, poczta. Centa handlowe Sukcesja i Galeria Łódzka oddalone są o ok. 5 min jazdy samochodem. Najbliższy przystanek autobusowy zlokalizowany jest ok. 500 m od kamienicy, przystanek tramwajowy znajduje się w odległości ok. 300 m.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre