Sprzedaż
316099
ul. Objazdowa
gm. Nieporęt
(pow. legionowski)
1 150 000 zł

W otoczeniu lasów i łąk, otulony tujami i zadbanym podwórkiem, znajduję się funkcjonalny dom dla rodziny.
Ze względu na obecną sytuację istnieje możliwość „odwiedzin” w mieszkaniu w czasie rzeczywistym, przez telefon/tablet/komputer. Zapraszam do kontaktu.
Niewątpliwą zaletą mieszkania z dala od zgiełku miasta jest cisza oraz możliwość oddychania lepszym powietrzem, zaś ogromnym atutem fakt, że można do miasta dojechać w kilka minut. Właśnie kilka minut drogi od Legionowa, w Józefowie, znajduję się wybudowany w 2008 roku funkcjonalny dom dla rodziny.

Wirtualny spacer dostępny w zakładce multimedia.

Po przekroczeniu bramy wjazdowej znajdujemy się na podjeździe do garażu, który jest oddzielną budowlą. Garaż zmieści zarówno auto jak i kilka sprzętów przydatnych w ogrodzie.
Na parterze – wiatrołap z miejscem na odzież zewnętrzna i obuwie. Przestronny hol ze schodami na wyższe piętro oraz wejściem do wszystkich pomieszczeń – widnej, uroczej kuchni ze strefą szybkich śniadań i pomieszczeniem gospodarczym które spełnia też funkcję spiżarni. Widną łazienkę. Pokój mogący być gabinetem lub pokojem dla gościa i najważniejszym pomieszczeniem w domu – salonu z kominkiem który w naturalny sposób oddziela strefę jadalna od wypoczynkowej. Z salonu jest również wyjście na taras ze stołem pod parasolem i wyjściem do ogrodu. W ciepłe dni można tu delektować się słońcem i pięknem ogrodu.
Na piętro prowadzą wygodnie rozplanowane schody. Znajduje się tu przytulny salonik. Jest również główna, widna łazienka z wanną, prysznicem i toaletą. Dwa pokoje oraz sypialnia główna z własną garderobą i łazienką z prysznicem i toaletą. Przedłużeniem sypialni jest balkon znajdujący się nad tarasem. Zasypiając tu, przez okno dachowe można podziwiać gwiazdy.
Podsumowując, na 152,60mkw znajduje się:
– na parterze – wiatrołap, hol, pokój, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, piękna widna kuchnia połączona z salonem oraz wyjście na taras,
– na piętrze – salonik, dwa pokoje, łazienka główna, sypialnia główna z łazienką, garderobą i wyjściem na balkon.
Całość daje wrażenie ciepłego, przytulnego wnętrza w której szczęśliwie mieszka fajna rodzinka. Jeśli jesteście taką rodziną i szukacie przytulnego, funkcjonalnego domu w otoczeniu natury i przyjaznego sąsiedztwa – ten dom jest dla Was – zapraszam do zakupu.
Projekt i rzuty pięter chętnie prześlę na adres mailowy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre