Sprzedaż
315818
ul. Zaściankowa
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
934 000 zł

:: Krótko: Wilanów, kameralna willa wśród zieleni, 3 pokoje, 93 m2, tuż obok pl. Vogla.

:: Dla kogo?
Idealne mieszkanie dla rodziny, dla ludzi ceniących dobrą architekturę i wzornictwo, spokój, a zarazem bliskość licznych punktów usługowych.

:: Atuty?
Apartament znajduje się na ostatnim piętrze w jednej z czterech kameralnych willi miejskich zbudowanych w 2009 roku na osiedlu zamkniętym. Cechuje go bardzo wyskoki standard wykonania. Budynek jest samowystarczalny, posiada własną kotłownię gazową podgrzewane podjazdy oraz bardzo dużo zielni dookoła. Apartament jest wyjątkowy, posiada bardzo wysokie sufity do 4.50 m oraz antresolę, gdzie znajduje się klimatyczna sypialnia z dużym łóżkiem oraz oknami dachowymi w których można podziwiać gwiazdy i księżyc. Wszystko zostało zaprojektowane i wykonane na wymiar. Przewidziane zostały również szafy wnękowe oraz liczne schowki – umożliwia to ponadprzeciętna wysokość mieszkania sięgająca ponad 4.50 cm. Mieszkanie posiada oddzielne jednostki klimatyzacyjne, we wszystkich oknach zamontowano moskitiery.

:: Czy to jest to czego szukasz?
3 pokojowy apartament z możliwością stworzenia dodatkowego pokoju w fantastycznej i cichej lokalizacji w warszawskim Wilanowie. Mieszkanie położone w spokojnej i cichej okolicy blisko terenów zielonych.

:: Samochody?
Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przestronna komórka lokatorska z półkami (dodatkowo płatne: 70.000 PLN).

:: Co w okolicy?
Idealna lokalizacja Wilanowskich Zawad, zaciszny dziedziniec, który widać z balkonu ze strony południowo-wschodniej a ze strony północno-zachodniej widać domy jednorodzinne i zieleń, a tuż obok rozbudowana infrastruktura Placu Vogla, sklepy, usługi, restauracje, kawiarnie, itp. W okolicy liczne szkoły i przedszkola zarówno państwowe jak i prywatne (również międzynarodowe), place zabaw i przestrzenie rekreacyjne dla najmłodszych, długie trasy rowerowe, w okolicy wiele terenów rekreacyjnych i ośrodków sportowych, squash, tenis, golf, baseny, spa i siłownie.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa komunikacja samochodem do centrum miasta zajmie ok 25 min. W pobliżu przystanki autobusowe.

:: Rozkład:
Salon 31.00 m2
Sypialnia 9.84 m2
Kuchnia 6.24 m2
Korytarz 14.52 m2
Łazienka 4.20 m2
Master sypialnia na antresoli z łazienką i garderobą 27.00 m2
Balkon 8.42 m2

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą i chcieliby Państwo obejrzeć to wyjątkowe mieszkanie w formie Spaceru 3D (bez wychodzenia z domu) zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre