Sprzedaż
315729
ul. Sosnowy Las
Mielno Unieście
(gm. Mielno)
437 184 zł

Zapraszam do zakupu apartamentu o powierzchni 31 m²
To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość natury i spokój. Budynek zlokalizowany jest bowiem na mierzei w Mielnie, otoczony z jednej strony Morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno z drugiej.
Otwierając drzwi do mieszkania zobaczymy:
– przedpokój
– łazienkę 3,9m2
– salon z aneksem kuchennym 27,1m2
– balkon 8,3m2 z widokiem na wodę
Mieszkanie do własnej aranżacji lub możliwość wykończenia w pięciu standartach: Deweloperski, Standart +, Premium, VIP oraz Individual
Najwyższej klasy aluminiowe, suwane duże okna z potrójnym oszkleniem.
Apartament nr 306 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Sosnowej, a okna wychodzą na Jezioro Jamno od strony wschodniej.
Na dachu budynku o powierzchni prawie 1000 m² znajduje się ogólnodostępny taras widokowy, podgrzewany basen z przeciwprądami do pływania, jacuzzi i miejsca do wypoczynku.

W części wspólnej kompleksu Sea & Lake II będzie do dyspozycji:
Restauracja, całoroczny basen, SPA, Sauna, Siłownia, Pokój do medytacji z technologią stanu nieważkości, Kącik zabaw dla dzieci, Sala konferencyjna a na terenie posesji znajdziemy duży parking naziemny z miejscami dla przyczep z łódkami i skuterami wodnymi.
Apartamenty oddalone są od plaży morskiej zaledwie 5 minut spacerem. Wokół rozpościerają się lasy zapewniające komfort i ciszę, dzięki czemu można tu doskonale wypocząć z dala od miasta i hałasu.
Atrakcjami resortu będzie również prywatna Marina z molo do spacerów, cumowania łodzi i skuterów, unikalna przeprawa żeglowna między jeziorem a morzem

Apartament ten to idealne miejsce pod całoroczną inwestycję. Położenie blisko jeziora i morza oraz wysoki standard resortu sprawią, że mieszkanie będzie świetnym miejscem do wynajęcia dla osób pragnących zaznać spokoju i relaksu wśród zielonych terenów, z dala od miasta i pośpiechu. Dużym atutem jest również świetnie skomunikowanie Mielna oraz realizowana droga ekspresowa S6, zapewniająca szybki dojazd do innych miast.

Zapraszam do kontaktu.
Robert Szewczyk
tel. 530 805 707
e-mail: r.szewczyk@freedom-nieruchomosci.pl

Możemy również porozmawiać przy kawie w naszym biurze w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 3 lok. 6

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre