Sprzedaż
315686
ul. Spiska
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
660 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie z dębowym parkietem, dla pary bezdzietnej, pary oczekującej potomka, pary z tymże. Dla singla / panny / kawalera – niepotrzebne skreślić. I wszędzie blisko. Dobrze się zaczyna?

PRZESTRZEŃ, KTÓRA CIESZY
Znajdujemy się na pierwszym piętrze. Na tę urokliwą przestrzeń o powierzchni 47,3 mkw. składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Ciepły, słoneczny salon, z racji swego centralnego usytuowania, stanowi serce lokalu. To punkt przystankowy w drodze do sypialni, do pokoju dziecinnego / gościnnego / gabinetu (niepotrzebne skreślić), a także na balkon. Mieszkanie jest trójstronne z ekspozycją okien północno-wschodnio-zachodnią.

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA
Lokal przy Spiskiej przyjmie nowych właścicieli choćby od zaraz. Jest zadbany, ma wymienioną instalację wodno-kanalizacyjną, a liczniki elektryczny i gazowy znalazły swoje miejsce na klatce schodowej. W pokojach podłogi wyłożone są parkietem dębowym w ponadczasową „jodełkę”, w pozostałych pomieszczeniach pochodzicie po terakocie. Osoby lubiące otwarte przestrzenie mogą zburzyć ścianę oddzielającą kuchnię od salonu.

BEZPIECZEŃSTWO I PRZESTRZENIE DODATKOWE
Jest bezpiecznie? Jest. Drzwi do mieszkania są antywłamaniowe, na balkonie zamontowano kratę. Ponadto po obu stronach budynku, przy wejściach do klatek, sytuację monitorują kamery. Do lokalu przynależy piwnica. Rowerzyści bądź rodzice maluszka mogą skorzystać z wózkarnio-rowerowni. Zmotoryzowany właściciel zaparkuje auto na parkingu pod blokiem.

WSZYSTKOMAJĄCA OKOLICA
Dla spacerowiczów i właścicieli czworonogów – dużo zieleni wokół. Dla dbających o formę – dwa kluby fitness. Dla rodziców – przedszkola i szkoły podstawowe. Dla miłośników transportu miejskiego – liczne autobusy i tramwaje. Dla amatorów kolei – nieodległy Dworzec Zachodni. Dla żądnych kultury – rozsiane nieopodal kina, teatry i muzea, dwie biblioteki oraz Młodzieżowy Dom Kultury. Dla studentów – świetny dojazd na uczelnie. Dla pracujących – bezproblemowy dojazd wszędzie. Dla zakupowiczów też się coś znajdzie, choćby Blue City w jedną i Złote Tarasy w drugą stronę.

STĄD WSZĘDZIE JEST BLISKO…
…bo to niemal ścisłe centrum!

CRÈME DE LA CRÈME
Wytworna dzielnica. Miłe mieszkanie nasycone domową, pozytywną energią. Świetny rozkład, który jednocześnie zbliża domowników, a zarazem daje im pożądaną swobodę. Centrum (wszech)świata!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre