Sprzedaż
315526
ul. Złota
Warszawa Śródmieście
(gm. Śródmieście)
3 000 000 zł
Strona wschodnia z widokiem na PKiN | 3 sypialnie | Gabinet | Powyżej 50 piętra

***

Apartament położony od strony wschodniej – najbardziej pożądanej w związku z widokiem na Śródmieście, Starówkę, Wisłę i PKiN oraz Stadion Narodowy.

To 290 m2 powierzchni, w pełni wykończonej i wyposażonej meblami światowej klasy ze spektakularnym widokiem w Śródmieściu Warszawy. Meble pochodzą od czołowych włoskich producentów. Wszystkie zabudowy zostały wykonane na zamówienie z wykorzystaniem najwyższej jakości rozwiązań, mechanizmów i materiałów. Charakteru wnętrzom dodają oryginalne perskie dywany vintage.

W apartamencie znajdziemy:

– salon z kuchnią o powierzchni ponad 130 m2 i spiżarnią ponad 8 m2

– klimatyczny gabinet na wprost wejścia otwierający nam też widok na Starówkę, Wisłę, PKiN, Stadion Narodowy oraz Most Świętokrzyski

– dwie sypialnie – każda powyżej 16 m2 wraz z łazienką o powierzchni 18,5 m kw.

– master bedroom o powierzchni 25 m2 wraz z garderobą i łazienką o powierzchni 21 m2 z pełnym przeszkleniem i widokiem na Warszawę

– przy wejściu do apartamentu toaleta oraz pralnia oraz liczne wbudowane szafy


BUDYNEK

Zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych trendów przez światowej sławy architekta, Daniela Libeskinda. Najwyższy wieżowiec mieszkalny w Unii Europejskiej, symbol sukcesu i dynamicznego rozwoju współczesnej Warszawy. Nowoczesność w najlepszym wydaniu – Złota 44 wynosi pojęcie luksusowych apartamentów na nowy poziom. Dzięki licznym udogodnieniom, oferowanym na niespotykaną wcześniej skalę, budynek ten jest jednym z liderów segmentu premium.

Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji całe piętro prywatnych atrakcji – aż 1.800 m2 strefy relaksu i luksusu, którą nie może pochwalić się żadna inna lokalizacja. 25 m basen pływacki umożliwia zrealizowanie pełnego treningu. Własna sala kinowa oferuje możliwość zorganizowania zamkniętych seansów, czy turniejów wirtualnego golfa. Ludzie aktywni odnajdą się w doskonale wyposażonej siłowni/fitness klubie. Zadbano także o najmłodszych – do ich dyspozycji jest pokój zabaw.

Oprócz możliwości relaksu, równie ważny jest komfort pracy. Wspólne piętro do użytku mieszkańców z widokiem na miasto to imponujące miejsce spotkań, a dwie sale konferencyjne umożliwiają rezerwację godzin tylko dla siebie, a także zorganizowanie multimedialnej prezentacji. Warto zwrócić uwagę na podświetlony, największy w Polsce basen w budynku apartamentowym. Tuż obok niego znajdziemy fińską saunę, łaźnię parową oraz jedyne w swoim rodzaju zewnętrzne jacuzzi (z widokiem na Pałac Kultury i Nauki), które działa o każdej porze roku. Całości dopełnia wielki taras widokowy z leżakami. To jednak nie wszystko – mieszkańcy mogą korzystać z całodobowej usługi concierge’a, który nieraz okaże się nieocenioną pomocą w załatwianiu codziennych spraw.

LOKALIZACJA

Złota 44 to adres, który sprawia, że wszystko co najlepsze w życiu miasta jest na wyciągnięcie ręki. Okolica pełna luksusowych sklepów znanych marek, najlepszych restauracji, pięciogwiazdkowych hoteli. Wspaniałe zabytki, najciekawsze wydarzenia i najważniejsze instytucje kultury. Aby doświadczyć tego, co oferuje bijące serce stolicy, wystarczy wsiąść do windy i zjechać na dół!

W cenie dwa miejsca postojowe na poziomie +1 oraz komórka lokatorska o powierzchni ok. 6 m kw. na tym samym poziomie garażowym co zdecydowanie poprawia komfort z jej korzystania.


Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre