Sprzedaż
315438
ul. Komorowska
Komorów
(gm. Michałowice)
2 300 000 zł

Historyczna willa w centrum podwarszawskiego miasta-ogrodu Komorowa. Otoczona bardzo dużym ogrodem.

Wyjątkowy komfort mieszkania w tej okolicy zawdzięcza się dużej ilości zieleni i starodrzewu. Jednocześnie szybko można dostać się do Warszawy zarówno komunikacją publiczną – kolejka WKD do Dworca Centralnego to czas przejazdu ok. 30 minut albo autem trasą S8, autostradą A2 lub Alejami Jerozolimskimi.

Budynek z zachowanym klimatem lat 30 ubiegłego wieku. Zwracają uwagę przede wszystkim wysokie sufity, piękne parkiety i drewniane okładziny ścian. Pod koniec II wojny światowej mieszkał tu i tworzył Witold Roman Lutosławski.

Obecnie zamieszkały przez 2 rodziny z podziałem na osobne mieszkania na parterze i piętrze. Każda ma swoją bramę wjazdową i osobny ogród. Obie chcą go zgodnie sprzedać.

Przywrócenie charakteru na potrzeby jednej rodziny będzie bardzo proste. Budynek zbudowany jest z cegły, a powstałe ścianki działowe nie są trwałe. Ważną informacją jest fakt, że oprócz istniejącego kominka w kilku miejscach są kominy po piecach, które pozwolą dostosować układ wnętrza i stworzyć przytulne miejsca z kominkami, modnymi kozami lub stylowymi kaflowymi piecami.

Na terenie posesji znajdują się 2 murowane garaże i budynek gospodarczy.

Okoliczna infrastruktura to liczne sklepiki i punkty usługowe, poczta oraz renomowane szkoły: zarówno podstawowa jak i liceum cieszą się bardzo dobrą opinią.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego domu osobiście!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre