Sprzedaż
315029
ul. Sarabandy
Warszawa Ursynów Jeziorki Południowe
(gm. Ursynów)
540 000 zł

Bardzo rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie z ogrodem na warszawskim Zielonym Ursynowie, w nowej inwestycji – Osada Sarabandy. Nowoczesna architektura i nowe życie blisko natury – fantastyczne dla rodziny.
71 M KW., SALON Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I WYJŚCIEM DO OGRODU (156 M KW.), 2 SYPIALNIE, GARDEROBA, ŁAZIENKA, WC, 2 MIEJSCA POSTOJOWE.
Świetna lokalizacja, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, parter budynku typu „bliźniak”, z niezbędną infrastrukturą oraz elementami zagospodarowania terenu. wysokość pomieszczeń – 2,75. Budynek w stanie deweloperskim, z materiałów wysokiej jakości (drzwi wejściowe antywłamaniowe Porta, wewnętrzne parapety z konglomeratu marmurowego).
Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe naziemne (dodatkowo płatne łącznie 20.000 pln).
Osada Sarabandy zlokalizowana jest na Ursynowie – trzeciej pod względem obszaru jak i liczby mieszkańców, dzielnicy Warszawy. Był świetnym tłem dla filmów „Alternatywy 4” i „Dzień świra” , od 70 lat jest integralną dzielnicą Warszawy. Rejon Jeziorki Południowe mieści się w zachodniej części dzielnicy, pomiędzy ul. Baletową i Karczunkowską, w odróżnieniu od osiedli usytuowanych po drugiej stronie ul. Puławskiej, w naturalnych przestrzeniach zielonych znajduje się zabudowa niska i osiedla domów. Stąd nazwa Zielony Ursynów (a J.U. Niemcewicz miał tu swoje włości).
W najbliższej okolicy kilka placówek edukacyjnych:
– przedszkola: Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów, Przytulanka, Zaczarowana Pozytywka- Europejskie przedszkole niepubliczne, Babaloo – Niepubliczne Językowe Przedszkole Integracyjne, Cukierkowo – przedszkole dla dzieci z cukrzycą
– szkoła podstawowa nr 96 (1 km)
– Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki (1,3 km)

Sklepy, usługi, opieka medyczna
– Biedronka, Lidl, liczne sklepy w pobliżu i na ul. Puławskiej (2 km)
– CH Auchan Piaseczno (2 km), CH Józefosław (3 km), Outlet Piaseczno (3 km)
– stacja paliw Orlen
– poczta (1 km)
– pracownia zieleni Krajobraz Kreatywny
– szpital Luxmed (1 km)
– Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów
– całodobowa Klinika Weterynaryjna
– Fabryka Zdrowia
W tej lokalizacji z pewnością można żyć aktywnie blisko natury. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Rezerwat Las Kabacki, polodowcowe Jezioro Imielińskie, Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów, Park Kultury w Powsinie, Jezioro Zgorzała. Przepiękne obszary, czyli ursynowskie pojezierze.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej -liczne przystanki autobusowe, stacje metra przy Alei KEN, stacje PKP – Jeziorki i Dawidy (1,5 km).

Gorąco polecam, zapraszam do biura sprzedaży po więcej szczegółów (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Zapraszam na konsultacje z projektantem wnętrz i do współpracy przy wykańczaniu wnętrz.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre