Sprzedaż
315003
ul. Człuchowska
Warszawa Bemowo
(gm. Bemowo)
930 000 zł

Oto oferta sprzedaży mieszkania, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Opisana poniżej nieruchomość to trzy pokoje na parterze. Oprócz mieszkania dostępne są dwie komórki lokatorskie, miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz ze sporą przestrzenią magazynową oraz ponad 180 m2 ogrodu z dwoma tarasami. Ale po kolei…

Mieszkanie ma powierzchnię 62,86 m2 i znajduje się na poziomie 0 w pięciopiętrowym bloku w 2016 roku, znajdującym się przy ul. Człuchowskiej na warszawskim Bemowie.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

– salon z aneksem kuchennym (27,8m2), wyposażonym we wszystkie potrzebne sprzęty AGD,

– sypialnia (13,57m2), mieszcząca duże łóżko małżeńskie, ale nie tylko,

– pokój (8,86m2), w którym znajduje się niezwykle dużo szaf w zabudowie, mogący służyć jako garderoba, pokój gościnny lub dziecięcy,

– łazienka (5,15m2) z przestronnym prysznicem, przystosowanym dla osób starszych,

– oddzielne wc (1,6m2),

– przedpokój (5,02 m2).

Wysokość pomieszczeń to 320 cm.

Z każdego pokoju można wyjść na jeden z dwóch drewnianych tarasów, z czego jeden jest zadaszony. Tarasy znajdują się w przestrzeni 186m2 ogrodu do wyłącznego użytkowania właściciela lokalu. Ogród jest niezwykle zadbany, zaskakuje roślinami, kwitnącymi o każdej porze roku. Przestrzeń ta jest całkowicie ogrodzona, płot jest porośnięty roślinami, które dają pełną prywatność i oddzielają przebywające tam osoby od świata zewnętrznego. Ogrodu strzeże monitoring oraz czujniki ruchu – nie dostanie się do niego żaden nieproszony gość.

Mieszkanie jest wykończone w nowoczesnym, modnym stylu. Można śmiało się wprowadzać – nie wymaga żadnych nakładów na start. W całym mieszkaniu na podłodze znajduje się porządny, bambusowy parkiet.

Drzwi do mieszkania są antywłamaniowe, podobnie jak wszystkie okna i drzwi wyjściowe do ogrodu, które są wykonane z PCV. Słońce dociera do mieszkania z południa i zachodzi po stronie sypialni, pokoju i jednego z tarasów. W każdym z pokoi znajduje się klimatyzacja. Mieszkanie posiada również alarm antywłamaniowy.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 40 tys. zł). Przy miejscu postojowym znajduje się dobudowana przez właściciela przestrzeń na przechowywanie przeróżnych rzeczy – opon, akcesoriów samochodowych, narzędzi… W cenie mieszkania są również dwie komórki lokatorskie (jedna na własność, jedna z wyłącznym pozwoleniem na użytkowanie).

Cały budynek ogrzewany jest za pomocą własnych pieców gazowych, które ogrzewają również wodę.

Czynsz administracyjny, płatny do wspólnoty mieszkaniowej wynosi ok. 500 zł miesięcznie. Mieszkanie posiada księgę wieczystą, jest pełną własnością właściciela.

Tuż za budynkiem znajduje się pełen zieleni, kilkuhektarowy park – w sam raz na spacer z rodziną czy czworonogiem.

Jeśli jesteś miłośnikiem ogrodu, cenisz sobie spokój, relaks i prywatność – ta oferta czeka na Ciebie. Zadzwoń i umówmy się na prezentację tego wspaniałego miejsca.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre