Sprzedaż
314894
ul. Hawelańska
Poznań Winogrady
(gm. Poznań-Stare Miasto)
399 000 zł

Do zamieszkania od zaraz!
Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 43,13 m2 w bloku z 2019 roku przy ulicy Hawelańskiej.
Układ pomieszczeń:
– pokój z aneksem kuchennym 20,6 m2
– sypialnia 11,96 m2
– łazienka 5,21 m2
– korytarz 5,36 m2
Do lokalu przynależy taras (7,02m2) z ogródkiem (24,79m2).
Postawiono na nowoczesny styl dopasowany do architektury budynku. W salonie oraz sypialni na podłodze wysokiej klasy ścieralności panele PVC, w korytarzu oraz łazience gres. Na ścianach gładź gipsowa. W kuchni zabudowa z niezbędnym sprzętem AGD.
Lokal ten stanowi idealną ofertę dla spełnienia własnych potrzeb mieszkalnych.
Inwestycja:
To nowoczesne pełne energii i prawdziwego charakteru miejsce. Położona w pięknej, zielonej dzielnicy, skąd niedaleko jest do Centrum Poznania. To gwarancja szybkiego dojazdu do najważniejszych części miasta, gdzie wielu z Was prowadzi swoje zawodowe życie. Jeżeli więc marzy Ci się odpoczynek w otoczeniu natury, a jednocześnie chcesz trzymać rękę na pulsie, z gwarancją szybkiej komunikacji z centrum miasta inwestycja ta spełni Twoje oczekiwania. .
Okolica jest pełna ciekawych miejsc. Przede wszystkim Park Cytadela, czyli jeden z najcenniejszych przyrodniczo terenów w Poznaniu. W pobliżu znajduje się Muzeum Uzbrojenia oraz Dolina Warty.
Kompleksowe usługi na wyciągnięcie ręki. W okolicy więc znajdują się wszystkie ważne miejsca, jak sklepy, apteki, szkoły i punkty gastronomiczne.
Przyjdź na prezentacje, usiądź wygodnie, rozgość się, może zostaniesz na dłużej?

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre