Sprzedaż
314503
ul. Iwickowo
Koronowo Iwickowo
(gm. Koronowo)
2 950 000 zł

Na sprzedaż działka położona na obrzeżach Koronowa. Powierzchnia terenu to ok 20 000m2 (2 ha), z możliwością dokupienia, graniczącej ze sprzedawaną działką ziemi rolnej.

Na działce posadowione są 4 budynki:
Pierwszy:
Z przeznaczeniem biurowym, wzniesiony w roku 1958, dwa lata temu cały budynek przeszedł generalny remont. Nieruchomość składa się z części biurowej, socjalnej wraz z zapleczem sanitarnym, zaplecza warsztatowego z dużym garażem oraz części przeznaczonej jako lokal mieszkalny o powierzchni ok 40m2. Cały budynek to ok 366m2.
Drugi:
Jest to stajnia/magazyn o powierzchni ok 900m2. Obecnie wykorzystywana jako magazyn i garaż dla samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych.
Trzeci:
Wzniesiony z kamieni oraz czerwonej cegły budynek o powierzchni ok 250m2. Przeszedł częściową modernizację. Obecnie część budynku to podwójny garaż oraz część biurowa do adaptacji.
Czwarty:
Najbardziej urokliwy w swej konstrukcji i z najdłuższą historią (wybudowany w 1854r.). Budynek o powierzchni 108m2. Do własnej aranżacji. W tym momencie nie wykorzystywany.

Całość stanowi duże siedlisko budynków do dowolnej działalności. Położenie nieruchomości na obrzeżach miasta pozwala na prowadzenie działalności produkcyjnej, usługowej, hotelowej lub agroturystyki. Możliwość dokupienia ziemi rolnej przylegającej do sprzedawanej działki daje możliwość stworzenia w tym miejscu stadniny dla koni lub agroturystyki z prawdziwego zdarzenia.

Działka w pełni uzbrojona: woda, kanaliza, prąd.

Możliwość zakupu części opisanej nieruchomości. Złóż swoją ofertę!

POLECAM

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre