Sprzedaż
314490
ul. Magnoliowa
Chyby
(gm. Tarnowo Podgórne)
579 000 zł

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni blisko 3 tys. m2 w prestiżowej lokalizacji w podpoznańskich Chybach. Spokojna okolica, wokół przede wszystkim zabudowa o charakterze rezydencjonalnym. Szybki dojazd do Poznania, niedaleko wjazd na S-11.

Oferowana działka (nr ewidencyjny 21/102) ma szeroki front (45,6 m), drugi bok o długości 65 m. Znajduje się przy ślepej ulicy – ul. Magnoliowej. Dojeżdża się do niej z asfaltowej ul. Lipowej, sama Magnoliowa – utwardzona.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony dla tego terenu przewiduje działki o minimalnej powierzchni 2 tys. metrów, na których dopuszcza się 30 proc. zabudowy. Budynek mieszkalny może mieć do 2 kondygnacji nadziemnych oraz piwnicę; wysokość w kalenicy do 8 m.

Media: gaz, woda w drodze, prąd w ul. Lipowej. Konieczność zainstalowania przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba.

Z działki do centrum Poznania ok. 14 km. Do wjazdu na zachodnią obwodnicę miasta S11 (węzeł Napachanie) 2,5 km. 200 m do przystanku autobusowego komunikacji podmiejskiej (linia 821) – do węzła przesiadkowego Poznań-Ogrody autobus jedzie 15 min.

Chyby leżą na terenie gminy Tarnowo Podgórne – jednej z najbogatszych gmin w Polsce. Na miejscu uznane restauracje, Żabka i kościół. Do Jeziora Kierskiego i znajdującego się nad nim punktu widokowego Molo w Chybach, niecałe 2 km. Jedynie 4 km do centrum Kiekrza, gdzie nad jeziorem plaża i kluby żeglarskie.

Do kompleksu handlowo-usługowego w sąsiednim Baranowie, w którym znajduje się m.in. Biedronka, apteka i poczta – 3 km. Podobnie do Szkoły Podstawowej w Baranowie. 6,5 km do Centrum Handlowego Swadzim, tam m.in. Auchan, Decathlon, Leroy-Merlin, Media Expert.

Zapraszam do obejrzenia działki!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre