Sprzedaż
314204
ul. Barszczewska
Warszawa Żoliborz
(gm. Żoliborz)
1 840 000 zł

Stylowy apartament w unikatowej lokalizacji

Kochasz naturę? Ważna jest dla ciebie aktywność fizyczna? Chcesz, aby twoje dzieci dorastały w zielonym otoczeniu? Atrakcyjność tej miejscówki sprawi, że zatrzymasz się tu na lata i nigdy nie będziesz się nudzić!
Barszczewska, przy której stoi nasz apartamentowiec, to kameralna, cicha uliczka na warszawskim Żoliborzu, położona na skraju Parku Kępa Potocka – malowniczej przestrzeni ze ścieżkami rowerowymi, z placami zabaw i ogródkami działkowymi. Na północ od tych terenów zaczyna się Park Bielański. Spacer wśród zabytkowych willi Żoliborza Dziennikarskiego zaprowadzi cię prosto do pl. Wilsona i stacji metra (nieco ponad 1 km) albo nad Wisłę oraz Bulwary Wiślane, gdzie czekają plaże, kluby nocne, stadniny koni oraz klub golfowy. Alternatywna stacja metra w pobliżu to Marymont; tuż obok jest też przystanek autobusowy. Dojazd do innych dzielnic czy też wyjazd poza miasto ułatwia bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego.
Ekskluzywny wieżowiec, w którym mieści się ten niesamowity apartament, wyróżnia się przede wszystkim wysokością, a liczne przeszklenia gwarantują wspaniałe widoki na Wisłę, Stary Żoliborz oraz na panoramę centrum. Budynek nie traci przy tym nic z kameralnego charakteru – są tu zaledwie 43 apartamenty, 4 na kondygnację. Wykończono go materiałami o podwyższonym standardzie – płytami z naturalnego piaskowca i betonu wzmocnionego włóknem szklanym (elewacja) oraz naturalnym kamieniem i fornirowanymi panelami (wewnętrzne części wspólne). Okna są drewniane. Apartamentowiec jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany. Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, ma własną stację uzdatniania wody oraz klimatyzację centralną.
Rozkład tego przestronnego (118 mkw.) apartamentu położonego na 9. piętrze cechuje wyraźnie zaakcentowany podział na części ogólnodostępną (narożny salon z kuchnią, pokój oraz łazienka gościnna) i prywatną (pokój łączący się amfiladowo poprzez garderobę z sypialnią, łazienką i narożną loggią). Na stylowe i staranne wykończenie składają się: drewniane podłogi, drewniane, przeszklone drzwi, zabudowa szaf wnękowych (w tym garderoby), kasetonowe okładziny ścienne, podwieszane sufity oraz fasety podsufitowe zapewniające nastrojowe oświetlenie. Obydwie łazienki zostały luksusowo wyposażone – mniejsza w kabinę prysznicową, większa w wannę i prysznic walk-in. Kompleksową zabudowę kuchenną pochodzącą prosto z Mediolanu wyróżniają m.in. elegancka wyspa połączona ze stołem oraz ekskluzywne wyposażenie AGD. Wystrój wnętrz utrzymano w jasnych, pastelowych barwach.
Do nieruchomości przynależą dodatkowo płatne miejsce w garażu podziemnym (30.000,00 zł) oraz komórka lokatorska.
Lokalizacja apartamentu zapewnia nieograniczony dostęp do rekreacji, a to wszystko w samym sercu historycznej dzielnicy. Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre