Sprzedaż
313870
ul. Nowowiejska
Wrocław Śródmieście
(gm. Wrocław-Śródmieście)
429 000 zł

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z POTENCJAŁEM na ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu!

Przestrzenna nieruchomość ma 65,21m2 powierzchni i znajduje się w kamienicy z 1905r.

Mieszkanie posiada 3 pokoje, w których układ okien pozwala w łatwy sposób wydzielić DODATKOWE 2-3 pokoje (świetny pomysł, jeśli myślisz o wynajmie na pokoje), kuchnię, łazienkę z ubikacją, korytarz, piwnicę oraz miejsce na strychu.

Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym (3 kamienice dalej).

Mieszkanie ma 3m wysokości i znajduje się na 3-piętrze budynku, w którym kilkanaście lat temu przeprowadzono generalny remont dachu, klatki schodowej oraz elewacji od strony podwórka.

W mieszkaniu zostały wymienione okna na PCV z roletami zewnętrznymi oraz instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna.

Czynsz ok. 185zł, fundusz remontowy ok. 130zł, prąd (razem z ogrzewaniem) ok. 400zł, woda, gaz wg zużycia.

Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana i skomunikowana. Tylko 20 min piechotą do Uniwersytetu Wrocławskiego. Bliski dostęp do przystanków autobusowych i tramwajowych. W pobliżu znajduje się market DINO, Biedronka, Drogeria Rossmann, kościół, restauracje, Park Świętej Edyty oraz Park Słowiański.

Mieszkanie idealne dla 2-4 osobowej rodziny lub pod inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację!

Przedstawiona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie materiały – ilustracje, zdjęcia, prezentacje, tekst, etc., przedstawione na niniejszej stronie stanowią własność i podlegają ochronie prawa autorskiego.
Jakiekolwiek przywłaszczanie sobie autorstwa, jak też kopiowanie, zwielokrotnianie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w jakimkolwiek zakresie bez zgody autora jest zabronione.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre