Sprzedaż
313194
ul. Marii Skłodowskiej-Curie
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
369 000 zł

Polecam Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Łódzkim Polesiu zlokalizowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie ma 54,3 m2 i jest bardzo funkcjonalne. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bardzo blisko centrum. 

OKOLICA

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Na osiedlu znajduje się mini plac zabaw. W okolicy są liczne sklepy min. Biedronka, rynek, a w budynku od strony ulicy jest sklep spożywczy. Liczne linie tramwajowe i autobusowe pozwalają na szybki dojazd właściwie do każdego miejsca w Łodzi.

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bloku z 2003 roku. Elewacja została zmieniona w 2021 roku. Blokiem zarządza prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa Filar.

POMIESZCZENIA

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oraz łazienki. Do mieszkania przynależy ogromny balkon na którym będzie można odpocząć relaksując się po powrocie z pracy.

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie nie jest zadłużone, nie posiada też hipoteki.

W mieszkaniu znajdują się liczne półki oraz schowki przygotowane do założenia drzwi przesuwnych.

Czynsz wynosi zaledwie 359 zł. 

PODSUMOWANIE

Jeśli zależy Ci na posiadaniu nowoczesnego i ustawnego M3, które podziwiać będą Twoi znajomi, nie czekaj! Umów się na dzień pokazowy i zarezerwuj to mieszkanie! Taka perełka jest jedyna w swoim rodzaju!

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację nieruchomości.

Adam Wrona
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 696 178 289
a.wrona@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

W mieszkaniu zastosowano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrz, które ukazują potencjał nieruchomości, jaki w niej drzemie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre