Sprzedaż
313169
ul. Lucjana Grabskiego
Inowrocław
(gm. Inowrocław)
875 000 zł
Przedmiotem sprzedaży jest piękna kamienica z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w centrum miasta przy ulicy Grabskiego. Nieruchomość o powierzchni 635,38 m2 usytowana jest na działce 498 m2. Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Budynek główny kamienicy jest całkowicie podpiwniczony a na jego parterze mieści się od lat funkcjonujący sklep o powierzchni 40m2 oraz dwa mieszkania wielkości 36 m2 i 40 m2. Do poszczególnych lokali na piętrach prowadzi bardzo ładnie wyremontowana klatka schodowa. Pierwsze piętro zajmują dwa mieszkania o metrażu 60 m2 oraz jedno 52 m2, natomiast na trzecim piętrze znajdziemy dwa bardzo ładne mieszkania o powierzchni 60 m2 każde.
Oficyna kamienicy mieści trzy mieszkania wielkości 55 m2, po jednym na każdej kondygnacji. Kamienica oraz oficyna posiadają bardzo ładne poddasza jedno ok.120 m2, drugie ok. 60 m2, które do chwili obecnej pozostają niewykorzystane. Wiele możliwości wykorzystania dla przyszłego właściciela pozostawia również piętrowy budynek gospodarczy umiejscowiony na posesji. Należy dodać, że kamienica nie jest wpisana do rejestru zabytków.
Jednak najbardziej istotną informacją jest fakt, że nieruchomość jest bardzo doinwestowana.
Cztery lata temu podwórko zostało wyłożone kostką betonową typu „polbruk”. W kolejnych latach zostało wymienione pokrycie dachu, wymieniono wszystkie okna na plastikowe (łącznie z oknami na poddaszu i oknami w budynku gospodarczym). Dwa lata temu została wykonana nowa elewacja, wymieniono rynny, wyremontowano klatki schodowe. Wszystkie mieszkania posiadają niezależne liczniki gazowe oraz domofony.
Budynek usytuowany blisko serca miasta, niedaleko od głównej arterii komunikacyjnej, posiada dwa niezależne wejścia od strony ulicy oraz od strony oficyny. Całość zabezpiecza monitoring z kilkoma kamerami.
Stan prawny to własność z księgą wieczystą i klarowną sytuację prawno-finansową.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre