Wynajem
313142
ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
1 550 zł

Do wynajęcia przytulne mieszkanie położone na 6 piętrze przy ulicy Tymienieckiego w Łodzi.

Apartamentowiec pochodzi z 2009 roku, lokum ma 46 m2 i składa się z salonu (z wyjściem na balkon) wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Teren wokół budynku jest ogrodzony. Znajduje się również garaż podziemny z miejscami parkingowymi. Ponadto na terenie gdzie położony jest apartamentowiec znajduje się plac zabaw. Ekspozycja okien to północ – południe, mieszkanie jest bardzo jasne i ciche. Na poszczególne kondygnacje prowadzi nowoczesna winda.

Salon wraz z aneksem kuchennym wyposażony jest w zmywarkę, płytę indukcyjna, czajnik, lodówkę, sztućce, garnki, naczynia, stół z czterema krzesłami, wygodną kanapę, lampę i stolik kawowy. W sypialni znajduje się łóżko, regał, biurko z krzesłem i lampką. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, pralka i wc. W przedpokoju zabudowana, pojemna szafa. Podłoga wyłożona jest panelami (w łazience i kuchni terakotą).

Nieruchomość jest bardzo korzystnie położona, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duża liczba placówek handlowo – usługowych i sklepów m.in. Lidl i Rossmann, ponadto blisko CM Lux Med czy też szpital im. Jonschera. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta, ulicą Tymienieckiego przebiega linia autobusowa nr 55 oraz nocna – N3, zaś w bliskim sąsiedztwie (ulice Piotrkowska i Kilińskiego) znajdują się przystanki tramwajowe skąd odjeżdżają tramwaje linii: 2, 3 , 6, 7, 11A, 11B, 14 oraz 1 i 5.

Miesięczny czynsz najmu wynosi 1650 zł, zaś opłaty dla wspólnoty to 470 zł (dodatkowo prąd rozliczany osobno zgodnie z zużyciem). Internet – możliwość wykupienia pakietu TOYA, koszt ok. 50 – 60 zł/miesiąc.

Minimalny okres najmu to 12 miesięcy. Kaucja za mieszkanie wynosi 2 tys zł. Preferowany najemca bez zwierząt.

Jednorazowa opłata serwisowa dla biura

Zapraszam do kontaktu

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre