Wynajem
312957
pl. Plac Jana Pawła II
Zgierz
(gm. Zgierz)
1 600 zł

Najem lokalu o powierzchni 90 m2 położonego na pierwszym piętrze budynku usługowo-mieszkalnego mieszczącego się przy głównym placu Starego Miasta w Zgierzu.
Lokal jest usytuowany na końcu przestronnego korytarza, w sąsiedztwie innych lokali usługowych i biurowych. Do lokalu prowadzi szerokie, przeszklone wejście. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: dwa przestronne pomieszczenia – główne o powierzchni ok. 60 m2 i mniejsze o powierzchni ok. 25 m2, łazienka oraz WC.
Na podłodze pomieszczeń biurowych znajduje się wykładzina dywanowa w stonowanym i praktycznym kolorze. Ściany – gładź gipsowa. W łazience i w WC glazura na ścianach i terakota na podłodze. Pomieszczenia biurowe nieumeblowane; w pomieszczeniach sanitarnych podstawowe wyposażenie (umywalka i bojler w łazience, szafka w WC).
Opłaty: czynsz najmu – 1600 zł (w tym ogrzewanie). Energia elektryczna i woda według wskazań podliczników.
Media: woda, energia elektryczna (siła), kanalizacja, C.O. (lokalne – gazowe), instalacja alarmowa.

Bardzo dobra lokalizacja (plac w centrum Zgierza), bliskość innych lokali usługowych oraz usytuowany przed budynkiem parking, gwarantuje wygodny dostęp do nieruchomości oraz doskonałą widoczność dla potencjalnych klientów.
Doskonałe miejsce na: gabinet, kancelarie prawną, ubezpieczenia, atelier fotograficzne, handel wysyłkowy, szkołę języków, auto szkołę, prywatne przedszkole itp.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa oraz obecną koniunkturę gospodarczą, właściciel skłonny jest obniżyć kwotę czynszu najmu na okres trzech miesięcy od dnia podpisania umowy.

Idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących ofert niewymagających nakładów finansowych, do natychmiastowego wprowadzenia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre