Sprzedaż
312700
ul. Wincentego Witosa
Włocławek
(gm. Włocławek)
1 850 000 zł

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo – magazynowymi: budynkiem biurowo – magazynowym, budynkiem warsztatowo – magazynowym, budynkiem garażowym, boksem na śmieci, wiatą oraz infrastrukturą towarzyszącą (m.in. drogi i place), położona w województwie kujawsko – pomorskim, powiecie Miasto Włocławek.

Grunt 8613m2 użytkowanie wieczyste. Bi – inne tereny zabudowane. 2UC – tereny rozmieszczenia wielko powierzchniowych obiektów handlowych typu galerie handlowe, w tym o pow. sprzedaży powyżej 2000m2

1. Budynek biurowo – magazynowy:
Rok budowy: 1965
Rok remontu: 2008
Powierzchnia użytkowa: 710,62m2
Powierzchnia zabudowy: 274,00m2
Kubatura: 2273m3
Ilość kondygnacji: 2
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: elektryczna, CO, wodociągowa i kanalizacyjna

Budynek biurowy dwukondygnacyjny, podpiwniczony; w piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia przeznaczone na kotłownię (dawniej węglową, obecnie obiekt podłączony do sieci ciepłowniczej – prawdopodobnie miejskiej) oraz pomieszczenia magazynowe. Na parterze i piętrze znajdują się pomieszczenia przeznaczone na biura, łazienka, wc damskie i męskie. Dodatkowo na parterze wydzielone miejsce na strefę handlową, salę sprzedaży. Budynek ocieplony, w roku 2008 przeprowadzono w nim remont, mający na celu poprawę funkcjonalności (wymiana stolarki okiennej, dobudowanie pomieszczenia portierni). Budynek wielkopłytowy OWT o grubości ścian konstrukcyjnych 19 i 14 cm. Jedna klatka schodowa – biegi prefabrykowane z okładziną lastrykową.

2. Budynek warsztatowo – magazynowy
Rok budowy: 1965
Powierzchnia użytkowa: 658,00m2
Powierzchnia zabudowy: 706,00m2
Kubatura: 2645m3
Ilość kondygnacji: 1
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: elektryczna

Budynek o przeznaczeniu warsztatowo – magazynowym, podzielony na strefę hali głównej i dwa pomieszczenia warsztatowe, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Ściany budynku murowane z pustaków z betonu komórkowego. Stropodach z płyt żelbetowych, Strona 14 z 44
korytkowych, kryty papą. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. Wrota stalowe. Posadzki cementowe.

3. Budynek garażowy
Rok budowy: 1965
Powierzchnia użytkowa: 477,70m2
Powierzchnia zabudowy: 495,00m2
Kubatura: 1875,00m3
Ilość kondygnacji: 1
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: brak

Budynek o przeznaczeniu garażowym, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, w zwartej zabudowie z budynkiem biurowo – magazynowym, składający się z 30 boksów garażowych. Budynek murowany z pustaków z betonu komórkowego. Filarki wrót garażowych murowane z cegły ceramicznej pełnej. Dach jednospadowy kryty płytami z eternitu falistego.

BUDOWLE:
a) Wiata wolnostojąca o pow. zabudowy 291,60m2
b) Drogi i plac składowy utwardzony płytami monolitycznymi typu MON oraz kostką betonową
c) Ogrodzenie: Nieruchomość w całości ogrodzona, ogrodzeniem zewnętrznym o długości 306 m z siatki stalowej na słupach betonowych, podwyższonym o drut kolczasty rozwinięty na słupkach stalowych. Wzdłuż zachodniej granicy działki rozmieszczone są słupy oświetleniowe. Ponadto na terenie znajdują się pozostałości ogrodzenia wewnętrznego (siatka stalowa na słupkach stalowych osadzonych w ziemi). Wjazd na teren nieruchomości od strony północno – wschodniej, ul. Witosa bramą dwuskrzydłową, metalową.

Lokalizacja:
Przedmiotowa nieruchomość położona jest południowej części miasta Włocławek, przy ulicy Witosa, w pobliżu trasy kolejowej Warszawa – Bydgoszcz.
Nieruchomość graniczy z bocznicą kolejową. W pobliżu przebiega trasa kolejowa Warszawa – Bydgoszcz oraz droga krajowa nr 91, stanowiąca fragmenty tras europejskich E75 i E77. W dalszej odległości, około 500 – 900 m w kierunku południowo – wschodnim znajdują się obiekty handlowe. Od strony północnej, w linii prostej około 2,5km przepływa rzeka Wisła, dzieląca Włocławek na część prawobrzeżną (północna część miasta) i lewobrzeżną.

Komunikacja:
Dojazd do terenu nieruchomość dogodny, bezpośredni od ulicy Witosa (nawierzchnia utwardzona, asfaltowa). Ulica Witosa łączy się od strony północno – wschodniej z Rondem Powstania Styczniowego, prawą nitką drogi krajowej nr 91 (głównym ciągiem komunikacyjnym w tej części miasta). Najbliższy przystanek komunikacji zbiorowej (autobusowy) w odległości około 400 m od terenu nieruchomości przy Aleja Chopina.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre