Sprzedaż
312436
ul. Rynek
Grudziądz
(gm. Grudziądz)
5 000 000 zł

Na sprzedaż miejsce z nieocenionym potencjałem na Rynku w Grudziądzu. Nieruchomość wybudowana w latach 1912-1914. W owym czasie był to najnowocześniejszy dom handlowy na pomorzu.

W latach trzydziestych Dom Towarowy Braci Korzeniewskich zatrudniał blisko 100 sprzedawców.
Na przełomie roku 2010/2011 w budynku wykonano ogrom prac modernizacyjnych.
Nadbudowano między innymi siódmą kondygnację, z której bezpośrednio można przejść do usytuowanej na dachu kawiarenki z widokiem na całą panoramę Grudziądza, a tym samym przywrócono pierwotną architekturę budynku.
Budynek jest całkowicie podpiwniczony. Sucha piwnica o wysokości 3 m i powierzchni 685 m² doświetlona w dużej części światłem dziennym pozwala pobudzić wyobraźnię do wielu możliwości i sposobów jej przeznaczenia.
Istniejące duże powierzchnie na każdej z kondygnacji stanowią dla zainteresowanych ciekawe propozycje aranżacyjne i wykorzystania na wymarzoną działalność.
Budynek poprzez swoją bardzo dużą powierzchnię i znakomite usytuowanie, jakim jest Rynek Główny, posiada ogromny potencjał, bowiem graniczy prawie że z Bazyliką Kolegiacką, a kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się Ratusz miasta.
W budynku znajdują się wszystkie niezbędne media.

Ciekawa architektura, powierzchnia zabudowy, wysokość oraz możliwości aranżacyjne stanowią, że budynek ten zdecydowanie może stać się dominantem Starego Rynku, w którym zrealizowane przez Kupującego pomysły jeszcze bardziej uwypuklą jego wartość biznesową, czy też kulturalną niezwykle potrzebną w tak ścisłym centrum miasta, jakim jest Rynek Główny.

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą. Szczegółowo odpowiem na wszystkie pytania oraz pomogę w ustaleniu warunków przekazania nieruchomości.

Podana cena jest cenną netto. Czekamy na oferty.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre