Sprzedaż
309166
ul. Piekarska
Warta
(gm. Warta)
289 360 zł

Oferuję na sprzedaż dom w samym centrum Warty przy ul. Piekarskiej znajdujący się na działce o powierzchni 408 mkw.

Warta to miasto w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim, położone nad rzeką Wartą. Do Sieradza mamy zaledwie 17 km, do Term w Uniejowie 35 km, od Ostrowa Warckiego dzieli nas 11 km, a od Jeziorska 10 km.

Powierzchnia zabudowy domu wynosi 89 mkw. Działka o numerze 177. Przyłącza prądu i wody znajdują się w budynku, na działce jest szambo. Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca zasypowego.

Dom składa się z parteru oraz poddasza nieużytkowego.

W domu znajdują się:
– kuchnia
– łazienka z WC
– salon 
– 2 sypialnie

Od furtki przechodzimy nawierzchnią z betonowej kostki do drzwi wejściowych domu. Przekraczając próg domu wchodzimy bezpośrednio do urządzonej kuchni. Następnie po lewej stronie mamy łazienkę, w której znajdziemy wannę i miejsce na pralkę. Idąc na wprost dochodzimy do pokoju dziennego, który możemy podzielić na dwie strefy: strefę do wspólnego spożywania posiłków oraz do wypoczynku. Z salonu wychodzimy bezpośrednio do ogrodu, w którym będziemy mogli zaznać chwilę relaksu po pracy. Stąd możemy przejść do dwóch doświetlonych naturalnym światłem sypialni. W każdej z nich znajdziemy miejsce na duże i wygodne łóżko, komodę i szafę. Intymności w sypialniach dodają zamontowane w oknach rolety zewnętrzne.

Jest to dom w świetnej lokalizacji do zamieszkania dla tych, którzy marzą o wyjątkowym miejscu do życia. W okolicy mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i w wodzie. W okolicy znajdziemy bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak:
– żaglówki, motorówki, łodzie
– rowery wodne, kajaki, łódki
– siatkówka plażowa, siłownia na świeżym powietrzu, tenis stołowy
– pole caravaningowe
– wakepark (wakeboard)
– spływy kajakowe

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może być ona Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre