640 360 zł

Sprzedam przestronną posiadłość wiejską na 1,7 ha ziemi.
Leży w sercu malowniczej wsi Bartochów, pośród zielonych pól i rozległych krajobrazów, znajduje się dom o powierzchni całkowitej około 200 mkw, oferujący nie tylko przestronne wnętrza, ale także możliwości kreatywnego przekształcenia. Dom składa się z dwóch pięter, z górnym piętrem czekającym na wykończenie według własnych preferencji i gustu. Posiada również piwnicę.

Zewnętrzna architektura nawiązuje do tradycyjnego stylu wiejskiego z lat 70-tych.  

W skład nieruchomości wchodzi:
1 piętro
– salon
– kuchnia
– pokój
– łazienka
– taras
2 piętro do wykończenia 
– salon
– kuchnia
– pokój
– łazienka
– balkon
Piwnica

Do domu wchodzimy po schodach, które prowadzą nas do obszernego korytarza, z którego można dostać się do wszystkich pomieszczeń. Z lewej strony znajduje się zejście do piwnicy oraz wejście na klatkę schodową, prowadzącą na drugie piętro. Po drodze mijamy łazienkę, która jest przygotowana do umeblowania i podłączenia armatury łazienkowej.

Na końcu korytarza znajduje się przestronny salon, składający się z dwóch pomieszczeń oddzielonych dużymi przesuwnymi drzwiami. Z salonu można wyjść na duży taras, z którego schody prowadzą do ogrodu, idealnego do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kuchnia, o kwadratowym kształcie, jest bardzo ustawna, co pozwala na wygodne umieszczenie dużego stołu do spożywania wspólnych posiłków.

Obok domu znajdują się budynki gospodarcze, w tym solidna murowana stodoła, która stanowi nie tylko praktyczne miejsce do przechowywania narzędzi czy zapasów.

Chociaż nieruchomość wymaga remontu, to jej potencjał jest ogromny. Nowi właściciele mogą urzeczywistnić swoje marzenia o własnym domu na wsi, zachowując przy tym autentyczny charakter miejsca. Położenie w malowniczej okolicy, w powiecie sieradzkim, gminie Warta, zapewnia spokój i bliskość natury, jednocześnie pozostając w zasięgu wszelkich potrzebnych udogodnień. Ta nieruchomość to idealna oferta dla tych, którzy szukają nie tylko domu, ale także inspirującej przestrzeni do stworzenia swojego własnego miejsca na ziemi.

Jeśli jesteś zainteresowany tą nieruchomością, skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na wizytę. Ta wyjątkowa oferta może być Twoją szansą na znalezienie wymarzonego miejsca na ziemi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre