Sprzedaż
293188
ul. Władysława Stanisława Reymonta
Skierniewice
(gm. Skierniewice)
2 940 900 zł

Szukasz inwestycji, która natychmiast przyniesie dochód? Chcesz zostać rentierem działającego biznesu? Zastanawiasz się jak ochronić gotówkę przed inflacją? 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś twierdząco – ta oferta jest dla Ciebie.

OKOLICA

Nieruchomość położona jest w centrum Skierniewic przy ul. Reymonta 2A. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki usługowe, dyskont Biedronka, centrum handlowe Dekada czy osiedla bloków mieszkalnych. Do rynku dojdziemy piechotą w 5 minut (400 metrów!) 
Ciągły ruch pieszy i samochodowy.

BUDYNEK
Trzy kondygnacyjny budynek powstawał w latach 1999/2000. Parter przedziela przejazd bramny wraz z bramą wjazdową sterowaną pilotem. Po obu stronach budynku znajdują się wejścia na klatki schodowe, które prowadzą na I i II piętro.

Do dyspozycji klientów lub najemców przed budynkiem jest 8 miejsc parkingowych.

Na tyłach działki znajdują się dwa przestronne dwustanowiskowe garaże o powierzchni 38 m2 jeden. Nad garażami znalazło się miejsce na strych, który może być wykorzystany przez najemców jako dodatkowa przestrzeń.

W budynku są media miejskie, a za ogrzewanie odpowiadają cztery dwufunkcyjne piece zasilane gazem z sieci.

POMIESZCZENIA
Na  parterze znajdują się dwa lokale o powierzchni około 118m2, które mają witryny od frontu. Tuż przy nich są wejścia na jasne klatki schodowe.

Na pierwszym i drugim piętrze znajdziemy lokale dopasowane do potrzeb najemców o powierzchni od 16 m2 do 53m2 oraz pomieszczenia techniczne, toalety i aneksy kuchenne.

DODATKOWE INFORMACJE
Całkowita powierzchnia działki to 948 m2, powierzchnia użytkowa budynku to około 695 m2.

W chwili publikacji oferty pozostaje do wynajęcia około 150 m2. Reszta przestrzeni jest zajmowana przez wieloletnich, sprawdzonych najemców, co generuje comiesięczne stałe przychody.

W każdej chwili można zmienić obecne przeznaczenie na przestrzeń mieszkalną np. mieszkania na wynajem!

Prognozowane ROI 12 %.

PODSUMOWANIE
Inwestycja w nieruchomości to dobra inwestycja. Inwestycja w sprawdzony, działający biznes jest jeszcze lepsza. Połączenie jednego z drugim gwarantuje sukces finansowy.
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.  


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre