Sprzedaż
292130
Stare Chrusty
(gm. Rokiciny)
207 360 zł

Szukasz idealnego miejsca, w którym możesz rozpocząć zupełnie nowy etap życia, pełen ciszy i spokoju w odległości jedynie 15 km od Łodzi?

A może chciałbyś otworzyć własną działalność i prowadzić rozlewnię wód mineralnych na własnym podwórku?

Nie zwlekaj i daj się oczarować temu miejscu!

Koniecznie obejrzyj film!

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Chrusty w gminie Rokiciny, powiat tomaszowski. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się bliźniacze działki, na których wzniesione są nowo wybudowane domy. Dzięki położeniu działki w głębi drogi dojazdowej rozpościera się z niej sielski widok na otaczające ją pola i łąki.

Niecałe 3 km dzielą ją od Lasu Gałkówek i znajdującej się w nim Stajni Borowa. Do centrum Andrespola jest raptem 10 km, a do Łodzi 15 km.

DODATKOWE INFORMACJE
Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 292/1 ma wymiary około 17,9 x 167,6 m, co daje łączną powierzchnię 3000 mkw. Jej kształt umożliwia postawienie na niej dwóch niezależnych domów, domu z pięknym ogrodem lub wybudowania w głębi działki domu, a od frontu zakładu produkcyjnego, np. rozlewni wód mineralnych – na tym terenie prowadzone były badania wodnoprawne, które stwierdziły wysokie właściwości mineralne wody i umożliwiły prowadzenie rozlewni.

PODSUMOWANIE
Działka jest położona w niezwykle malowniczym otoczeniu. Stanowi uosobienie spokoju i jest gwarancją upragnionej ciszy przerywanej jedynie śpiewem ptaków.

Jeśli marzysz o takim właśnie miejscu, które w perspektywie może przynieść Ci dodatkowo wyjątkowy przychód – nie zwlekaj!

Zadzwoń już dziś i spotkajmy się na prezentacji!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre