Sprzedaż
283864
ul. Skrzydlata
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
2 699 360 zł
Przedstawiam Państwu duży teren inwestycyjny z potencjałem – na terenie miasta Konstantynów Łódzki! 

Jeśli jesteś inwestorem, to na pewno zainteresuje Cię właśnie ta oferta! Do terenu, który przedstawiam na zdjęciach, jest możliwość zakupienia kolejnych 26 484 m2, które sąsiadują z tą właśnie działką. Dzięki nim można tutaj stworzyć duże osiedle mieszkalne! Wystarczy tylko podzielić teren na mniejsze działki.

Kliknij tutaj żeby obejrzeć prezentację wideo.

OKOLICA

Okoliczny teren to rozbudowująca się zabudowa domów jednorodzinnych, a co do samej dzielnicy Józefów, jest to zdecydowanie wypoczynkowa część Konstantynowa Łódzkiego, idealna dla rodzin, które chcą mieszkać w mieście i obcować z naturą.

Nieruchomość znajduje się w miejskim planie zagospodarowania przestrzennego nr uchwały XXII/ 246/08. Plan ten mówi nam, że jest to generalnie zabudowa letniskowa, ale jeśli spełnimy odpowiednie warunki, możemy na całym terenie mieć zabudowę jednorodzinną.

Sąsiedztwo z lasem lub z dużą ilością zieleni znacznie podwyższa atrakcyjność danej inwestycji, a tego nam tutaj nie zabraknie.

DODATKOWE INFORMACJE

Nieruchomość składa się z działki: 4/76 o powierzchni 19 540 m2 .
Szerokość frontowa działki to ok. 62,5m od ulicy Józefów i ok. 132m od ulicy Skrzydlatej. Działka jest długa na ok. 343m, a dobrze wiemy, że do tak dużego terenu przydadzą się dwa wjazdy, które tutaj możemy zrealizować. 

Aby wykorzystać jak największą część działki na zabudowę miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wymaga od nas aby działki miały 800m2, wtedy będziemy mogli zabudować takie powstałe działki domami, które w najwyższym punkcie pokrycia dachu mogą mieć 10m wysokości licząc od poziomu gruntu rodzimego.

PODSUMOWANIE

Teren, który przedstawiam, ma ogromny potencjał ze względu na lokalizację, w której się znajduje i możliwości, które oferuje! Skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci, jak można wydobyć z tej nieruchomości istną perłę!

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre