Sprzedaż
273347
ul. Orla
Pabianice
(gm. Pabianice)
493 360 zł

Jeśli szukacie Państwo idealnej lokalizacji na założenie własnego biznesu, a zarazem chcecie zamieszkać w cichym zakątku Pabianic, to ta oferta jest dla Was.

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w centrum Pabianic przy ul. Orlej z dobrym połączeniem komunikacji miejskiej, blisko rynku targowego, gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i to wszystko na świeżym powietrzu.

BUDYNEK
Na działce o powierzchni 534 mkw, usytuowany jest lokal usługowo-mieszkalny, składający się z dwóch budynków o powierzchni około 330 mkw w zabudowie parterowej z 1979 roku z cegły. 

POMIESZCZENIA
W pierwszym budynku o charakterze usługowo-mieszkalnym i powierzchni 123 mkw, znajduje się tuż po wejściu, sklep ziołowo-medyczny (który można zakupić z całym jego wyposażeniem). W drugiej części tego budynku, znajdziemy salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, przytulny pokój z kominkiem oraz łazienkę z prysznicem.

Drugi budynek to lokal użytkowy o powierzchni 202 mkw (dawna restauracja), który dziś można przekształcić na cele usługowe jak i mieszkalne.

DODATKOWE INFORMACJE
Pierwszy budynek posiada centralne ogrzewanie gazowe, a drugi jest gotowy do przekształcenia, zgodnie z MPZP, który zezwala na rozbudowę istniejących budynków.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację nieruchomości.

Kinga Murawska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 509 562 765
k.murawska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewniamy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe. Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre