Sprzedaż
271701
ul. Cypriana Kamila Norwida
Łódź Retkinia
(gm. Łódź-Polesie)
295 360 zł

Prezentuję Państwa, na sprzedaż niebywałe mieszkanie, położone w Łódzi na Retkini.
Mieszkanie ma 43,19 m2 i jest bardzo funkcjonalne. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, z rewelacyjnym dojazdem do centrum.

OKOLICA

Mieszkanie położone jest blisko Parku im. Józefa Piłsudskiego czyli naszego „Parku na Zdrowiu”. Jest to świetna okolica dla osób lubiących aktywnie spędzać czas: rower, rolki, basen, spacery, trasy biegowe to tylko część z wielu możliwości dostępnych dla Państwa. Osoby mniej aktywne także odnajdą tam swoje miejsce na ziemi. Leżak, książka, dobra kawa to wszystko w jednym miejscu.
Wszystkie udogodnienia miejskie na wyciągniecie ręki: sklepy, restauracje, markety, centra medyczne czy apteki. Poza świetną bazą plenerową, którą oferuje okolica, jest możliwość błyskawicznie przetransportować się do centrum miasta: autem, tramwajem, rowerem czy hulajnogą. Bliskość trasy W-Z ułatwi komunikację ze wszystkimi stronami miasta.

BUDYNEK

Mieszkanie położone jest na 2 z10 pięter w zadbanym bloku. Budynek kilka lat temu przeszedł termomodernizację, a w ostatnim czasie wymieniona została także winda. Klatka jest bardzo zadbana i czysta. Okna w mieszkaniu są plastikowe i wychodzą na dwie strony świata północny zachód i południowy wschód.

POMIESZCZENIA

Mieszkanie jest bardzo widne i ciche.
Składa się z 2 pokoi, gdzie jeden to sypialnia, drugi zaś pełni funkcję salonu z wyjściem na przytulnie zorganizowany balkon. Kuchnia jest bardzo jasna i przestronna. Spokojnie zmieścimy w niej stolik i zjemy pyszne śniadanie. Łazienka duża, z wanną, gdzie dodatkowo można zrelaksować się po ciężkim dniu.

DODATKOWE INFORMACJE

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, wolne od zadłużeń!
Aktualnie zamieszkane przez najemcę, którego rekomenduję do dalszego najmu, jeśli mieszkanie miałoby pełnić funkcję inwestycyjną.

PODSUMOWANIE

Jeśli cenisz sobie, komfortowe życie ze wszelkimi udogodnieniami centrum miasta a jednocześnie kochasz zieleń i ciszę to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam do oglądania !

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792145365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre