Sprzedaż
263096
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
119 360 zł

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu pięknej, niezabudowanej działki budowlanej o pow. 1000 mkw, położonej w malowniczej miejscowości Paprotnia, w gminie Brzeziny. Działka jest idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu z dala od zgiełku miasta.

Idealny teren do stworzenia swojego miejsca na ziemi. 
Paprotnia to wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie brzezińskim, w gminie Brzeziny. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź-Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają pętlę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników. Dojazd do Łodzi zajmuje autem około 30 minut, a do Brzezin 5 minut.

W okolicy znajdują się szkoły, sklepy oraz inne usługi niezbędne do codziennego życia.

Paprotnia to urocza wieś w gminie Brzeziny, otoczona pięknymi zielonymi terenami, co zapewnia ciszę, spokój i kontakt z naturą.

Jest to piękna i słoneczna działka znajdująca się w urokliwym miejscu, gdzie można poczuć poryw wiatru. Do działki prowadzi droga wewnętrzna i została wydana decyzja o warunkach zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Na sąsiednich działkach znajdują się domy.

Wodociąg w trakcie projektu, a przyłącze energetyczne jest w drodze głównej.

Numer działki 119/16
Wymiary działki to ok. 38 m x 25 m

Działka o nr 119/16 obręb Paprotnia, gmina Brzeziny, nie zawiera się w terenie inwestycji wariantu inwestorskiego W31 w wydanej w dn. 26 stycznia 2024 r. decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi nr 2/2024 znak: WOOŚ.420.16.2022.ZŻł.333 o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Niciarniana (bez odcinka w obrębie Węzła kolejowego CPK) – odcinek łódzki”.

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej wyjątkowej działki i zbudować swój wymarzony dom w tak pięknej okolicy!

Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre