Sprzedaż
258772
ul. gen. Józefa Bema
Łódź Julianów
(gm. Łódź-Bałuty)
789 360 zł

Julianów – miejsce, gdzie luksus i historia Łodzi idą w parze, a nowoczesny komfort przytula Cię niczym stary znajomy.

Wyobraź tu Sobie wspaniały apartament o powierzchni 89,90 m2. Twoją prywatną oazę spokoju i wyrafinowania. Usytuowaną na parterze prestiżowej rezydencji przy ulicy gen. Józefa Bema. To coś więcej niż tylko mieszkanie – to Twoja zaciszna twierdza, stworzona dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość życia.

Przytulny salon z otwartą kuchnią o powierzchni ponad 42 m2 to serce tego domu! Wyobraź sobie, jak celebrujesz tu codzienne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Duże okna zalewają to miejsce światłem, a starannie dobrane materiały wykończeniowe tworzą klimat luksusu i przytulności. Czujesz się tu jak w ekskluzywnym butiku, ale z domową atmosferą.

Sypialnia o powierzchni 14 m2 będzie Twym prywatnym azylem, gdzie odnajdziesz wytchnienie i relaks. Wielkie i wygodne łóżko oraz pojemne szafy zapewnią Ci komfortowy wypoczynek po ciężkim dniu.

Gabinet o wielkości 13 m2 jest idealnym miejscem do pracy i kontemplacji. Tutaj możesz skupić się na swoich zadaniach i realizować marzenia, a potem wyjść na duży balkon i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Elegancka łazienka i oddzielna toaleta dopełniają komfortu i funkcjonalności tego wyjątkowego miejsca.

Apartament jest w pełni umeblowany, klimatyzowany i wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia. Nie musisz się o nic martwić – możesz się tu od razu wprowadzić i zacząć cieszyć się nowym miejscem na ziemi.

Dodatkowe atuty:
Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, oferowane dodatkowo po 45000 złotych za każde, zapewniają bezpieczeństwo Twojemu samochodowi.
Doskonała lokalizacja w zacisznej i niezwykle prestiżowej części osiedla Julianów, blisko Parku Julianowskiego i lasu Łagiewnickiego.
Bogata infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu, zapewniająca dostęp do wszystkich niezbędnych sklepów i usług.
Doskonałe połączenia komunikacyjne (autobus, tramwaj), dzięki którym możesz szybko i wygodnie dotrzeć do każdego miejsca w Łodzi.
Siłownia i sala zabaw dla dzieci na terenie budynku.

Jeśli szukasz przestrzeni, która odzwierciedla dobry gust i wyraża Twój charakter, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Zadzwoń i zobacz, jak wyjątkowy jest ten apartament! Może on być Twoim nowym pałacem, gdzie każdy dzień jest celebracją luksusu i spokoju.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre