Sprzedaż
255425
ul. Juliana Tuwima
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
247 360 zł

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. Zlokalizowane jest ono na 3. piętrze w kamienicy, która nie jest taką zwykłą kamienicą. Budynek jest objęty ochroną zabytków – piękny, ceglany i pasujący do Miasta Łodzi jak żaden inny.

Genialna lokalizacja to główny atut tej nieruchomości. Sąsiedztwo Dworca Kolejowego Łódź-Fabryczna oraz Centrum Nauki i Techniki EC1 to główne czynniki świadczące o świetnym usytuowaniu tego mieszkania. 47 mkw nieruchomości z takim rozkładem i w tej lokalizacji to z pewnością dobra inwestycja!

Sama kamienica ma niebanalny klimat i tak zwane „to coś”, czego nie znajdziesz nigdzie indziej. Jesteśmy w samym Centrum Łodzi, a wchodząc do nieruchomości, wita nas cudne podwórko – zadbane, z ławeczkami, zadaszoną rowerownią, monitoringiem i zamykaną elektrycznie bramą wjazdową. Zazwyczaj w centrum miasta są sadzone nowe nasadzenia, niskie rośliny i sztucznie projektowane pasy zieleni – tutaj mamy naturalne piękne drzewa, które rosły setki lat!

Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, przedpokoju, kuchni oraz WC. Choć nieruchomość wymaga remontu, to przy odrobinie cierpliwości i daniu temu miejscu trochę serca, można tutaj stworzyć prawdziwą perełkę. W mieszkaniu są dwie opcje na wydzielenie dużej wygodnej łazienki. Możliwości przearanżowania układu pomieszczeń jest wiele – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe atuty:
– ogrzewanie miejskie
– wymieniony pion kanalizacyjny
– doprowadzona nowa instalacja elektryczna do mieszkania
– wymienione okna
– zrobione gładzie na ścianach z oknami
– wymienione okna i drzwi na klatkach schodowych

Nie będę się rozpisywać o bliskości sklepów, punktów usługowych itp., ponieważ łatwiej byłoby napisać to, czego blisko nie ma, jak np. morze czy góry… reszta po prostu jest 🙂

Dla tych, którzy potrzebują więcej szczegółów, poniżej dodatkowe informacje:
– Dworzec Łódź Fabryczna – 8 minut pieszo
– Centrum Naukowe EC1 – 2 minuty pieszo
– Najbliższy sklep „Żabka” – po drugiej stronie ulicy – 1 minuta pieszo
– Uniwersytet Łódzki – 25 minut pieszo
– Najsłynniejsza ulica Piotrkowska – 10 minut pieszo

Zieleń w samym Centrum, a nie beton i koniec! – to jest to, co tutaj urzeka najbardziej. Lokalizacja i zagospodarowana tu przestrzeń są prawdziwą wisienką na torcie.

Jeśli szukasz mieszkania M-3 w Centrum Miasta do własnej aranżacji, nie czekaj! Umów się na dzień pokazowy i zarezerwuj mieszkanie, zanim ktoś Cię wyprzedzi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre