Sprzedaż
254068
ul. Wodnika
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
399 360 zł

Lubisz dużo ruchu w swoim życiu i czwarte piętro tylko Ci w tym pomoże? Dodatkowo poszukujesz mieszkania gdzie w okolicy jest dużo zieleni? W takim razie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!

OKOLICA

Mieszkanie znajduje się na Łódzkim Radogoszczu przy ulicy Wodnika.
Już pod samą klatką schodową znajduje się patio pełne zieleni i plac zabawDo najbliższej piekarni po świeże pieczywo dotrzemy w niecałe 3 minuty, a niedaleko bloku znajduje się rownież przychodnia medyczna. Jeśli zajdzie potrzeba zrobienia większych zakupów to do Biedronki samochodem dojedziemy w zaledwie 3 minuty. Nieruchomość znajduje się w tak dobrej strategicznie położonej lokalizacji Łodzi, że w każdą część miasta mamy świetny dojazd.

BUDYNEK

Cały budynek jest w bardzo dobrej kondycji dodatkowo w danej klatce schodowej obecnie są odświeżane piwnice więc jeśli zajdzie potrzeba zejścia do komórki lokatorskie to napewno zachwyci nas zapach świeżo malowanych ścian. Sama klatka schodowa jest równie zadbana.

POMIESZCZENIA

Wchodząc do mieszkania znajdziesz się w przestronnym przedpokoju, z którego dotrzesz do każdej części mieszkania. Udając się od razu w lewo od wejścia znajdziesz po drodze pojemną szafę w zabudowie, a idąc dalej dojdziesz do pokoju który może być twoim biurem lub kolejną sypialnią, a nawet garderobą! Pokój ten ma duże okna wychodzące na stronę południową gdzie możemy zaobserwować świetnie zagospodarowany ogród.

Wróćmy teraz do przedpokoju, idąc dalej w głąb mieszkania. po lewej stronie znajdziemy wielki salon z loggią, który świetnie się sprawdzi jako pokój dzienny na dodatek duża powierzchnia balkonu dam nam możliwość zawieszenia hamaka, wstawienia leżaka i proszę mamy dużą przestrzeń do relaksu cieplejsze dni!

Wychodząc z salonu, przechodząc przez przedpokój wchodzimy do sypialni, gdzie okna wychodzą na północną cześć budynku i wcześniej wspominane patio z placem zabaw

W mieszkaniu znajduje się oddzielna otwarta kuchnia z oknem w pełni wyposażona w zabudowę kuchenną daje nam to dużą prywatność w przygotowaniu posiłków, kiedy goście czekają na nas w salonie. 

W mieszkaniu znajdują się łazienka wyposażona w funkcjonalną wannę z parawanem i możliwością wzięcia prysznica oraz dodatkowo oddzielnie znajdziemy toaletę! Co ciekawe w toalecie znajdziemy sprytnie ukrytą umywalkę, co daje nam rano już dwa stanowiska do przygotowania się na trudy dnia!

DODATKOWE INFORMACJE

W przedpokoju znajdziemy na podłodze położone płytki idące do samej kuchni, natomiast w salonie i pokojach panele w bardzo dobrej kondycji. Wszystkie sufity w mieszkaniu były przemalowane na biało zaledwie 5 lat temu. 

Czynsz wynosi ok. 600 zł przy jednej osobie (uwzględnione koszty zarządu, centralne ogrzewanie, wodę, eksploatacje, fundusz remontowy)

PODSUMOWANIE

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre