Sprzedaż
252538
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
329 360 zł

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę położoną w Janinowie – malowniczej miejscowości w gminie Brzeziny, zaledwie 22 km od Łodzi, 9 km od Brzezin i 5 km od węzła autostrad A1 i A2.

Nieruchomość składa się z dwóch działek 7/1 i 5/2 o łącznej powierzchni 1,4019 ha
 
Działki nie są aktualnie objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, a  w obowiązującym studium oznaczone zostały jako teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, zagrodową, usługi związane z obsługą mieszkańców oraz tereny leśne.

Niewątpliwym atutem jest zapewne istniejące już przyłącze wody i prądu (100 KW), które nie tylko przyspieszy proces ” wbicia łopaty” ale umożliwia także np. stworzenie małej farmy fotowoltaicznej.

Działka jest ogrodzona i obecnie znajduje się na niej przyczepa kempingowa i mały budynek gospodarczy. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej.

Działka ma nieregularny kształt, najbliżej jej do litery L. 

Długość działki
:
– w najbardziej wysuniętym puncie: 193 m
– w najkrótszym punkcie: 83 m
Szerokość działki:
– od frontu: 54 m
– w najszerszym punkcie: 95 m

Nieruchomość położona jest w pięknych okolicznościach przyrody, zieleń praktycznie się nie kończy. Z jednej strony otuleni jesteśmy rezerwatem przyrody – Parowy Janinowskie, a z pozostałych Parkiem Krajobrazowych Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, ale także Hotel i Restauracja (Farma Bii), czy sala weselna, która jest aktualnie w budowie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pokażę to cudowne miejsce 🙂

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre