Sprzedaż
251607
al. Tadeusza Kościuszki
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
468 360 zł

Polecam Państwu wspaniałą nieruchomość zlokalizowaną w centrum miasta, w bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki 117.  Mieszkanie ma 73,10 m2 i jest bardzo funkcjonalnie zaaranżowane, jest idealną propozycją dla rodziny z dziećmi, ale nie tylko.

OKOLICA
Świetna lokalizacja z dobrym dojazdem do każdego zakątka Łodzi, również dla lokatorów niekorzystających z auta. Linie tramwajowe oraz MPK dowiezie każdego. 12 min drogi pieszo do Parku im. Poniatowskiego, 500 m od mieszkania wkraczamy na słynny najdłuższy i najpiękniejszy deptak łódzki, na ul. Piotrkowską, która biegnie równolegle do Kościuszki. Okolica zaopatrzona jest również w liczne punkty usługowe, sklepy, zakątki zieleni.
Dodatkowym atutem lokalizacji jest odległość sądu, kancelarii notarialnych oraz adwokackich, być może przyszły Właściciel prowadzi własną działalność gospodarczą.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z cegły z lat 60-tych. Podwórko zamykane na bramę, wewnątrz placu mamy urokliwe, pełne zieleni podwórko dla mieszkańców oraz parking. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.
Okna wychodzą na wschód i zachód.

POMIESZCZENIA
Mieszkanie zostało mocno edytowane przez obecnych Właścicieli, dzięki czemu wydobyto z niego ciekawy potencjał.

Salon z otwartą kuchnią i jadalnią to wspaniałe miejsce do wspólnego spędzania czasu. Sypialnia z prywatną, wydzieloną garderobą i wyjściem na balkon. Przestronna, klimatyczna łazienka wraz z WC oraz dodatkowy pokój, który obecnie spełnia swą rolę jako gabinet.

W mieszkaniu jest dużo miejsca na przechowywanie: zabudowana szafa przy drzwiach wejściowych, dodatkowa szafa w korytarzu, również zabudowana oraz wspomniana wcześniej garderoba.

DODATKOWE INFORMACJE
Generalny remont w mieszkaniu miał miejsce w 2014 roku, wymienione zostały instalacje, na ścianach są gładzie, wymienione zostały podłogi. Kilka lat temu zostało odświeżone. Stan mieszkania oraz jego wykończenia oceniamy na bardzo dobry, nawet z plusem.
Sprzedaż wraz z wyposażeniem AGD (pralka, lodówka, zmywarka).

Do mieszkania przynależy również spora komórka lokatorska, ok. 6 m2 oraz miejsce postojowe na wewnętrznym parkingu.

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz obejrzeć nieruchomość, zadzwoń.

Martyna Rudzka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre