Wynajem
245827
al. Tadeusza Kościuszki
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
2 100 zł

Polecam Państwu na wynajem nieruchomość zlokalizowaną w centrum miasta, w bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki 117. Mieszkanie ma 73,10 m2 i jest bardzo funkcjonalnie zaaranżowane.

OKOLICA

Lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do każdego zakątka Łodzi, również dla lokatorów niekorzystających z auta.
3 min drogi pieszo do przystanku autobusowego oraz 4 min do tramwajowego. 12 min spacerem do Parku im. Poniatowskiego, 500 m od mieszkania wkraczamy na słynny najdłuższy i najpiękniejszy deptak łódzki, na ul. Piotrkowską, która biegnie równolegle do Kościuszki. Okolica zaopatrzona jest również w liczne punkty usługowe, sklepy, zakątki zieleni.
Dodatkowym atutem lokalizacji jest odległość sądu, kancelarii notarialnych oraz adwokackich.

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym, zadbanym bloku z cegły z lat 60-tych. Podwórko zamykane, wewnątrz mamy urokliwy, pełen zieleni plac dla mieszkańców oraz parking. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.
W ostatnim czasie do klatki schodowej zostały zamontowane nowe drzwi wejściowe.
Okna wychodzą na wschód i zachód.

POMIESZCZENIA

Mieszkanie zostało mocno edytowane przez obecnych Właścicieli, dzięki czemu wydobyto z niego ciekawy potencjał.

Salon z otwartą kuchnią i jadalnią to wspaniałe miejsce do wspólnego spędzania czasu. Sypialnia z prywatną, wydzieloną garderobą i wyjściem na balkon. Przestronna, klimatyczna łazienka wraz z WC oraz dodatkowy pokój, który obecnie spełnia swą rolę jako gabinet.

W mieszkaniu jest dużo miejsca na przechowywanie: zabudowana szafa przy drzwiach wejściowych, dodatkowa szafa w korytarzu, również zabudowana oraz wspomniana wcześniej garderoba.

DODATKOWE INFORMACJE

Mieszkanie jest po generalnym remoncie z wymienionymi instalacjami. Stan mieszkania oraz jego wykończenia oceniamy na bardzo dobry, nawet z plusem.

Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej rowerowni, która znajduje się przy wyjściu z klatki schodowej. Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe na wewnętrznym parkingu.

Mieszkanie do wynajęcia z pełnym wyposażeniem.

PODSUMOWANIE

Mieszkanie jest ciekawą propozycją dla rodziny.
Koszt najmu wynosi 2100 zł, dodatkowe opłaty takie jak czynsz, gaz, prąd oraz pakiet TOYA (internet oraz bogaty pakiet TV) to opłata w wysokości 1000 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem  i chcesz obejrzeć nieruchomość, zadzwoń.

Martyna Rudzka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre