850 360 zł

Prezentuję Państwu na sprzedaż wspaniały dom w Pabianicach. Dom w pełni wyposażony, nie wymaga żadnych nakładów finansowych, gotowy do wprowadzenia!
Projekt domu jest doskonale przemyślany i niebywale funkcjonalny. Na dwóch poziomach zostało w profesjonalny sposób zaprojektowane 167 mkw z użyciem wysokiej klasy materiałów. Całości dopełnia piękny ogród z rozmaitymi nasadzeniami.

OKOLICA
Nieruchomość znajduje się w pięknej części Pabianic. Osiedle cały czas się rozbudowuje, dzięki czemu powstają nowe asfaltowe drogi, piękne nasadzenia i całość tworzy magiczną atmosferę, której nie znajdziemy w żadnej innej części Pabianic.
Usytuowanie nieruchomości sprawia, że wszędzie jest blisko:
– do Łodzi 19,5 km, 28 minut autem
– do obwodnicy 7 minut samochodem
– najbliższy sklep 10 minut pieszo
– szkoła
– przychodnia

BUDYNEK
Budowa domu została zakończona w 2010 roku, dom jest wybudowany metodą tradycyjną według indywidualnego projektu. 

POMIESZCZENIA
Dom składa się z 2 poziomów:
PARTER budynku to część dzienna – po wejściu do domu znajdziemy się w wygodnym wiatrołapie o wymiarach 3,3 mkw z dużą funkcjonalną szafą. Z wiatrołapu wchodzimy do holu o wymiarach 6,3 mkw, który prowadzi nas prosto do pięknego i super ustawnego salonu o wymiarach 26 mkw oraz bardzo widnej kuchni mierzącej 9 mkw. Z wiatrołapu możemy również przejść bezpośrednio do garażu o powierzchni 21 mkw. Na parterze znajduje się również funkcjonalna łazienka z kabiną prysznicową o powierzchni 6,56 mkw oraz wygodne pomieszczenie gospodarcze sprytnie schowane pod schodami.

PIĘTRO pierwsze to prywatna strefa sypialniana oraz biurowa. Znajdziemy tutaj 4 wygodne pokoje, do których dostaniemy się bezpośrednio z holu o wymiarach 6,1 mkw. Pierwszy z nich o powierzchni 8,2 mkw posiada genialną garderobę o wymiarach 1,7 mkw. Jest to bardzo praktyczne i wygodne pomieszczenie. Drugi pokój ma powierzchnię 11,2 mkw i swój osobisty balkon. Trzeci pokój o powierzchni 10,9 mkw oraz czwarty pokój o powierzchni 11,2 mkw mają jeden wspólny duży balkon. Na piętrze znajduje się również wygodna przestronna łazienka o powierzchni 4,3 mkw z ogromną wanną.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność.

PODSUMOWANIE
Ten dom nie będzie długo czekał – bądź pierwszy i umów się już dziś na prezentację tej perełki.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre