Sprzedaż
236345
Gleźnowo
(gm. Darłowo)
455 360 zł

Działka w sercu natury, blisko morza – Gleźnowo, gmina Darłowo, województwo zachodniopomorskie.

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną w Gleźnowie. Powierzchnia działki to 3361 mkw, gdzie każdy dzień wita Cię śpiewem ptaków i szumem drzew. To miejsce, gdzie natura łączy się z komfortem życia.

Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo, Uchwała numer XXII/282/05 z dnia 30 czerwca 2005r. Przeznaczona jako MR-3 – teren zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych niż 3000 mkw

Gleźnowo to oaza spokoju, otoczona wydmami nadmorskimi, lasami i łąkami. Jezioro Bukowo oddalone jest o 1km, a Jezioro Jamno 12 km. Dla miłośników morskiego klimatu jedyne 6 km dzieli nieruchomość od miasta Dąbki położonym nad Morzem Bałtyckim.

Dzięki bliskości jeziora i morza pojawiają się nieograniczone możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. Od relaksujących spacerów brzegiem wody po ekscytujące sporty wodne, takie jak żeglarstwo, nurkowanie czy kajakarstwo, każdy dzień może być pełen przygód i nowych doświadczeń.

Powierzchnia: 3361 m²
Wymiary: 50 m x 67 m
Kształt: prostokątny
Numer działki: 50/8
Ogrodzenie: tak
Dostępne media na działce to wodociąg, w drodze prąd i telekomunikacja.
Dostęp do działki: bezpośredni, z drogi wojewódzkiej nr 203

Ta działka to nie tylko miejsce na budowę domu marzeń, ale także świetna inwestycja. Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji i potencjale, może być doskonałą opcją zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, jak i dla deweloperów szukających atrakcyjnych terenów pod nowe projekty.

Nie przegap okazji, skontaktuj się ze mną, by dowiedzieć się więcej lub umówić na prezentację działki, która może stać się Twoim nowym domem.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre