Sprzedaż
223948
ul. Wschodnia
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
344 360 zł

Szukasz przestronnego mieszkania w Centrum Łodzi? Jeśli TAK to ma coś idealnego dla Ciebie.

Prezentuję Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Łodzi. Nieruchomość mieści się na komfortowym 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy, która posiada zamknięte oraz monitorowane podwórko z miejscem do zaparkowania samochodu.

Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania to 74,42 m2 , na którą składają się następujące pomieszczenia:

  • Salon (23,3 m2)
  • Kuchnia (10,5 m2)
  • Pokój (8,21 m2)
  • Pokój (8,21 m2)
  • Korytarz (7,2 m2)
  • Przedpokój (8,82 m2)
  • Łazienka (4,78 m2)
  • Wiatrołap (3,4 m2)

Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone dzięki temu, że na południowej ścianie w każdym pokoju znajdują się duże okna. Przedpokój został wyposażony w dużą szafę, która może służyć nie tylko do przechowywania garderoby, ale również pomieści sprzęty gospodarcze do użytku codziennego.

Przestronny salon daje wiele możliwości na spędzanie czasu z rodziną, bądź może pełnić też rolę miejsca gdzie możemy się zrelaksować przy czytaniu swojej ulubionej książki.

W mieszkaniu jest podłączona telewizja kablowa oraz Internet światłowodowy.

Przedstawiana nieruchomość posiada wielki potencjał, ponieważ praktycznie wszystkie ściany są ścianami działowymi. Przyszły właściciel ma możliwość zaaranżowania powierzchni do swoich indywidualnych potrzeb.

W mieszkaniu w 2015 roku została wymieniona instalacja elektryczna. Budynek posiada CO miejskie. Do dyspozycji właścicieli jest również komórka lokatorska znajdująca się w podwórku.

Położenie nieruchomości daje wiele możliwości. Liczne przystanki komunikacji miejskiej pozwalają na dotarcie w każdy zakątek Łodzi. Nieopodal znajduje się „łódzkie centrum rozrywki i rekreacji”, czyli ulica Piotrkowska. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, uczelnia i wiele innych. Wszystko w zasięgu ręki.

Zadzwoń, umówmy się na dzień pokazowy !

Martyna Rudzka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre