Sprzedaż
215215
Chodecz
(gm. Chodecz)
125 360 zł

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć od miejskiego zgiełku i odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię na łonie natury?
Działka z domem letniskowym bezpośrednio nad jeziorem da Ci wytchnienie i stanie się Twoim ulubionym miejscem na ziemi!

OKOLICA
Działka położona jest w malowniczej miejscowości Chodecz w powiecie włocławskim. Miejsce to rozkwita w sezonie letnim stając się perełką wypoczynkową okolicy. Publiczne Jezioro Kromszewickie z piaszczystą plażą i rozbudowaną infrastrukturą co roku zaprasza na wspaniały wypoczynek.

Dom letniskowy o powierzchni 55 mkw położony jest na ogrodzonym terenie obejmującym 1,3456 ha, w którym udział posiadają wszyscy właściciele sąsiednich domków. Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/32 w użytkowaniu wieczystym obszaru dający w przeliczeniu 420 mkw działki.

Bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Na Zameczku umożliwia intymne spędzanie czasu na łonie natury wpatrując się w toń wody czy karmiąc łabędzie. Na terenie Podgórza znajduje się także wyjątkowy Zameczek, który cieszy oko i obfituje w niezwykłe historie przekazywane przy ognisku.

BUDYNEK
Domek letniskowy jest środkowym segmentem. Jako jeden z nielicznych posiada ogrzewanie kominkowe, co umożliwia korzystanie z walorów terenu nie tylko latem, lecz nawet od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

POMIESZCZENIA
W domku znajdują się dwa oddzielne pomieszczenia i osobna łazienka W pierwszym z nich jest aneks kuchenny oraz dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa. W przestronnym salonie znajduje się rodzinny stół oraz dwie rozkładane kanapy z funkcją spania, które umożliwiają przenocowanie gości i licznej rodziny, a także wyjście na duży taras z widokiem na jezioro, na którym można zorganizować wspaniałe imprezy z rodziną i przyjaciółmi.

DODATKOWE INFORMACJE
W odległości niecałych 2 km znajduje się piaszczysta plaża przy Jeziorze Kromszewickim, które jest idealnym miejscem dla wszelkich aktywności wodnych. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale gastronomiczne oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

PODSUMOWANIE
Jeśli szukasz miejsca pełnego zieleni, ciszy i spokoju z oszałamiającym widokiem na jezioro – nie zwlekaj!
Spotkajmy się na prezentacji i daj się oczarować temu niezwykłemu miejscu!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre