Wynajem
210374
ul. Sulejowska
Piotrków Trybunalski
(gm. Piotrków Trybunalski)
5 250 zł

Polecam do wynajęcia przestronny 3-piętrowy lokal użytkowy w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Sulejowskiej o powierzchni 2199,21 mkw. Miejsce w samym sercu miasta z pewnością przyciągnie wielu Klientów.

Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w budynku
w cenie 35zł netto.

OKOLICA

Piotrków Trybunalski to drugie pod względem wielkości miasto powiatowe w Centralnej Polsce. Miasto położone jest w południowo-wschodniej części województwa łódzkiego, które ma ok. 75 000 mieszkańców. Ze względu na dogodne położenie miasta, wokół miasta powstało kilka rozbudowanych centrów logistycznych. Prezentowany lokal znajduje się tuż przy drodze krajowej 91, gdzie kierowcy z łatwością kierują się na S8 w stronę Warszawy lub dalej na obwodnicę Łodzi. To w zasadzie centralny punkt Piotrkowa Trybunalskiego. Stąd zaledwie 10 min pieszo od głównego rynku Starego Miasta.

BUDYNEK

Obiekt został wybudowany w 2001 r., ogrzewany jest piecem gazowym. Wszystkie okna są plastikowe. Budynek, w którym znajdują się opisywane powierzchnie posiada monitoring i instalację alarmową. Na terenie posesji prowadzone są inne działalności: hurtownia motoryzacyjna, sklep z drzwiami i podłogami, mechanika samochodowa i inne.

Dodatkowo ogromnym plusem jest parking dla klientów który pomieści ok 30 samochodów.

POMIESZCZENIA

Ten 3-piętrowy lokal ma łączną powierzchnię 2199,21 mkw, na którą składa się część handlowa, magazynowa i biurowa.

Powierzchnia parteru to 613,46 mkw. Znajduje się tu sala sprzedażowa oraz magazyn i garaż.
PARTER ZOSTAŁ WYNAJĘTY!!!

Na pierwszym piętrze oprócz dużych sal sprzedażowych o powierzchni 957,48 mkw, znajdują się również pomieszczenia socjalne i toaleta o łącznej powierzchni 69,12 mkw. Całkowita powierzchnia tego poziomu to 1026,6 mkw.

Na ostatnim piętrze znajduje się trzecia sala sprzedażowa o powierzchni 391,2 mkw oraz część konferencyjno-biurowa, gdzie znajdziemy 2 kuchnie, łazienkę biura oraz 2 duże sale konferencyjne. Łączna powierzchnia drugiego piętra to 559,15 mkw.

Obecnie w lokalu znajduje się sklep meblowy. Istnieje możliwość zainstalowania windy zewnętrznej.

DODATKOWE INFORMACJE

Czynsz najmu za całą powierzchnię wynosi 18 zł netto/mkw.
Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok 8 zł za mkw powierzchni.

Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w budynku
w cenie 35zł netto.

PODSUMOWANIE

Prezentowany lokal to idealne miejsce do prowadzenia działalności meblarskiej, spożywczej czy innej wymagającej dużych powierzchni. Trzy piętra mogą być podzielone na odrębne przedmioty najmu. Lokalizacja budynku jest bardzo atrakcyjna, co z pewnością wpłynie na liczbę Klientów. Obiekt ten jest również atrakcyjny pod kontem dostaw ze względu na łatwy dostęp do jego zaplecza. Bez problemu dostawy zrealizują tutaj duże samochody ciężarowe.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj! Umów się na obejrzenie lokalu!


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre