Wynajem
210374
ul. Sulejowska
Piotrków Trybunalski
(gm. Piotrków Trybunalski)
5 900 zł

Oferuję do wynajęcia powierzchnie biurowe w przestronnym 2-piętrowym budynku w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Sulejowskiej. Miejsce w samym sercu miasta z pewnością przyciągnie wielu Klientów.

Piotrków Trybunalski to drugie pod względem wielkości miasto powiatowe w centralnej Polsce. Miasto położone jest w południowo-wschodniej części województwa łódzkiego, które ma ok. 75 000 mieszkańców. Ze względu na dogodne położenie miasta, wokół niego powstało kilka rozbudowanych centrów logistycznych. Prezentowany lokal znajduje się tuż przy drodze krajowej 91, gdzie kierowcy z łatwością kierują się na S8 w stronę Warszawy lub dalej na obwodnicę Łodzi. To w zasadzie centralny punkt Piotrkowa Trybunalskiego. Stąd jest zaledwie 10 min pieszo od głównego rynku Starego Miasta.

Obiekt został wybudowany w 2001 r., ogrzewany jest piecem gazowym. Wszystkie okna są plastikowe. Budynek, w którym znajdują się opisywane powierzchnie, posiada monitoring i instalację alarmową. Na terenie posesji prowadzone są inne działalności: hurtownia motoryzacyjna, sklep z drzwiami i podłogami, mechanika samochodowa i inne.

Dodatkowo ogromnym plusem jest parking dla Klientów, który pomieści ok. 30 samochodów.

Powierzchnia biur do wynajęcia to 167,95 mkw., która znajduje się na 2 piętrze i jest całkowicie umeblowana.

Czynsz najmu za całą powierzchnię wynosi 35 zł mkw netto plus koszty ogrzewania i koszty prądu zgodnie z zużyciem.

Istnieje możliwość dodatkowo wynajęcia większej powierzchni zarówno na 2 i jak i 1 piętrze.

Prezentowany lokal to idealne miejsce do prowadzenia różnorodnej działalności wymagającej zarówno małych jak i dużych powierzchni. Dwa piętra mogą być podzielone na odrębne przedmioty najmu. Lokalizacja budynku jest bardzo atrakcyjna, co z pewnością wpłynie na liczbę Klientów. Obiekt ten jest również atrakcyjny pod kątem dostaw ze względu na łatwy dostęp do jego zaplecza. Bez problemu dostawy zrealizują tutaj duże samochody ciężarowe.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj! Umów się na obejrzenie lokalu!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre