Sprzedaż
210211
Huta Chodecka
(gm. Chodecz)
179 360 zł

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć od miejskiego zgiełku i odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię na łonie natury?

Działka z domem letniskowym bezpośrednio nad jeziorem da Ci wytchnienie i stanie się Twoim ulubionym miejscem na ziemi!

OKOLICA
Działka położona jest w malowniczej miejscowości Huta Chodecka, gmina Chodecz, w powiecie włocławskim. Miejsce to rozkwita w sezonie letnim stając się perełką wypoczynkową okolicy. Publiczne Jezioro Kromszewickie z piaszczystą plażą i rozbudowaną infrastrukturą co roku zaprasza na wspaniały wypoczynek.

Dom letniskowy o powierzchni 47,6 mkw położony jest na ogrodzonym terenie z licznymi miejscami parkingowymi obejmującym 1,3456 ha, w którym udział posiadają wszyscy właściciele sąsiednich domków. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego domku wraz z udziałami 1/8 w użytkowaniu wieczystym całego obszaru.

Bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora przy Zameczku umożliwia intymne spędzanie czasu na łonie natury wpatrując się w toń wody czy karmiąc łabędzie. Na terenie Podgórza znajduje się także wyjątkowy Zameczek, który cieszy oko i obfituje w niezwykłe historie przekazywane przy ognisku.

BUDYNEK
Domek letniskowy stanowią dwa połączone ze sobą segmenty. Jako jeden z nielicznych posiada ogrzewanie kominkowe, co umożliwia korzystanie z walorów terenu nie tylko latem, lecz wręcz od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

POMIESZCZENIA
Wchodząc do domku znajdujemy się w przedpokoju (3,6 mkw), w którym dzięki obszernej szafie uda się zmieścić ubrania całej rodziny.

Po lewej stronie znajduje się toaleta pełniąca także funkcję pralni.

W pokoju o powierzchni blisko 17 mkw znajduje się koza dająca ciepło w całym domu, sofa oraz łóżko do spania dla rodziny 2+1.

Z pokoju prowadzi wyjście na ogromny (34,6 mkw) taras okalający dom od strony północnej, który pozwoli na organizowanie wspaniałych imprez w gronie rodziny i przyjaciół z urzekającym widokiem na jezioro.

Oddzielny salon liczący ponad 18 mkw także posiada osobne wyjście na taras; dodatkowo można w nim znaleźć stół dla całej rodziny, komplet wypoczynkowy oraz miejsce do przechowywania.

Otwarta na jadalnię kuchnia bezproblemowo zaspokaja potrzeby działkowiczów.
Oddzielna łazienka pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch toalet.

DODATKOWE INFORMACJE
W odległości niecałych 2 km znajduje się piaszczysta plaża przy Jeziorze Kromszewickim, które jest idealnym miejscem do prowadzenia wszelkich aktywności wodnych. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale gastronomiczne oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

PODSUMOWANIE
Jeśli szukasz miejsca pełnego zieleni, ciszy i spokoju z oszałamiającym widokiem na jezioro – nie zwlekaj!
Spotkajmy się na prezentacji i daj się oczarować temu niezwykłemu miejscu!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre