1 500 000 zł

Prezentuję Państwu niebywałą posiadłość gruntową o powierzchni 5,05 ha znajdującą się w Kaszewach Dwornych nieopodal kutnowskiej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tuż przy węźle łączącym autostradę A1 z drogą krajową nr 92.

Kaszewy Dworne znajdują się zaledwie 15 minut od Kutna50 minut od Łodzi oraz 1,5 godziny od Warszawy.

Doskonała lokalizacja pozwala na sprawne przemieszczanie się między strategicznymi punktami w całej Polsce. Miejsce zlokalizowane jest zarówno w środkowej części Polski, jak i Europy, co sprawia, że „wszędzie jest blisko”.

Prezentowana zabudowana nieruchomość gruntowa jest bardzo kształtna. Jej wymiary to: 146,22 m/307,66 m/190,95 m/301,59 m. Składa się z budynku mieszkalnego krytego blachodachówką oraz dwóch zabudowań gospodarczych: wiaty murowanej krytej blachą oraz stodoły murowanej krytej eternitem.

Link do filmu: https://youtu.be/Wb4NqKwsHEI

Ten uroczy, w pełni wyposażony dom mieszkalny  wybudowany został w technologii tradycyjnej, ściany domu murowane są z cegły i ocieplone styropianem. 

Oferta obejmuje dom o powierzchni w podstawie 150 m2 z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach!

W domu zamontowane jest ogrzewanie olejowe – zbiorniki 2000 l, piec Viessmann. Nieruchomość podłączona jest do sieci wodociągu gminnego, jest częściowo podpiwniczona. Co więcej, w domu znajdują się dwa klimatyzatory firmy Hyundai. Zamontowana jest również stacja uzdatniania wody.

Ten komfortowy dom oprócz przestronnych pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku, posiada również zagospodarowane poddasze. Ostatni generalny remont odbył się w 2015 roku. 

Wchodząc do domu przywita Państwa duży ganek stanowiący bardzo ciekawy element budynku w strefie wejścia. Wchodząc do środka, napotkacie Państwo na przestronny hol, który doprowadza zarówno na strych, jak i do kolejnych pomieszczeń.

Po lewej stronie od wejścia znajdują się schody prowadzące na strych. Tuż za nimi znajduje się korytarz prowadzący do dużej funkcjonalnej łazienki, w której znajduje się wanna oraz do przestronnej sypialni. Na końcu korytarza zaprojektowana została szafa wnękowa.

Obok sypialni, na wprost od drzwi wejściowych znajduje się uroczy pokój dziecięcy. Za ścianą tego pomieszczenia znajdą Państwo ekskluzywny salon, który połączony jest z otwartą kuchnią, do której wejście jest po prawej stronie od drzwi wejściowych. Przed kuchnią znajduje się pomieszczenie gospodarcze służące jako spiżarnia.

Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane. Wyposażenie tego domu, łącznie ze sprzętami AGD jest najwyższej jakości. Dom został zaprojektowany przez architekta i każde z miejsc jest w pełni wykorzystane i funkcjonalne. To wnętrze naprawdę zachwyca! Przyszły właściciel kupuje gotowy dom ze wszystkimi meblami i sprzętami AGD.

Do domu przylega niesamowity zadaszony taras, do którego wejście znajdziecie Państwo zarówno z ogrodu, jak i prezentowanego wcześniej salonu. Zaprojektowana tu zamknięta altana ogrodowa służy nie tylko do relaksu i odpoczynku, ale również może być dodatkowym pomieszczeniem dla domowników. Widok, który rozpościera się z tarasu jest niesamowity. Zadbany ogród, który dzięki systemowi nawadniania podziemnego zachwyca zielenią i cudownym zapachem rosnących tu roślin, zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, ceniącym naturę i luksus.

Na strychu znajdą Państwo łazienkę z prysznicem, sypialnię oraz salon do własnej aranżacji. Po bokach znajdują się pomieszczenia służące do przechowywania. Tym samym oznacza to, iż dom przeznaczony może być zarówno dla dwóch rodzin, jak i może przysłużyć się wygodą dwóch dodatkowych pokoi

W zabudowaniach gospodarczych znajdziemy dwa duże budynki o pow. 300 m2 oraz 500 m2. Część niezabudowana w głównej mierze służy do uprawy kopru.

Część działki, na której znajdują się zabudowania, jest ogrodzona płotem betonowym.

Ta luksusowa nieruchomość z ogromnym potencjałem skierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie i komforcie. Niewątpliwie można tu prowadzić swoją działalność gospodarczą np. w postaci warsztatu czy agroturystyki ze stadniną koni lub produkcję roślinną czy zwierzęcą. 

W rozumieniu przepisów o podatku rolnym nieruchomość stanowi gospodarstwo rolne. W miejscowym planie zagospodarowania działa oznaczona jest jako tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej (siedliskowej) oraz tereny upraw polowych.

Lokalizacja tej nieruchomości jest idealną propozycją dla osób, które cenią swój czas (dogodny dojazd do najważniejszych dróg w kraju) oraz przestrzeń.

Niewątpliwe atuty oferty to ogromny potencjał zabudowań gospodarczych oraz piękny dom, gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość posiada dojazd do drogi publicznej

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację nieruchomości.

Iwona Jachnik
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 502 517 862
i.jachnik@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre