Sprzedaż
186275
ul. Juliusza Poniatowskiego
Czarnocin
(gm. Czarnocin)
445 360 zł

Twoja wymarzona działka w Czarnocinie – 5800 m² sielskiej przestrzeni!

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż – przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w malowniczej wsi Czarnocin, w powiecie piotrkowskim, województwie łódzkim. Działka daje liczne możliwości aranżacyjne dla przyszłego właściciela.

Jej numer ewidencyjny to 19/2. Ta niezwykła nieruchomość o powierzchni 5800 mkw zachwyca swoim kształtem prostokąta o wymiarach 33 metrów szerokości na 175 metrów długości. Dogodny dojazd zapewnia droga asfaltowa.

Czarnocin to świetnie skomunikowana miejscowość. Wygodne połączenie do Piotrkowa Trybunalskiego (25 minut) i Łodzi (30 minut) zapewnia komfortowe połączenie z aglomeracjami miejskimi.

Działka w Czarnocinie to doskonała inwestycja i idealne miejsce na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego daje Ci swobodę w realizacji wizji, a złożony wniosek o warunki zabudowy ułatwi rozpoczęcie budowy.

Powierzchnia działki: 5800 m2
Kształt działki: prostokąt o wymiarach: 33×175
Droga dojazdowa: droga asfaltowa
Ogrodzenie działki: brak
Woda: w drodze
Kanalizacja: w drodze
Prąd: w drodze
Gaz: w drodze

Położenie działki zapewnia ciszę i bliskość natury. W centrum wsi Czarnocin znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe zapewniające wygodę codziennego życia. Otaczające pola i lasy sprzyjają relaksowi i spacerom, a pobliski Zalew w Czarnocinie i jego dwa zbiorniki retencyjne na rzece Wolbórce co sezon przyciągają. Jest to raj dla wędkarzy i miłośników wodnych atrakcji.

Nie przegap okazji na stworzenie swojego wymarzonego domu w sielskiej scenerii.
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i zaprezentuję działkę.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre