830 360 zł

Marzysz o zamieszkaniu w przestronnym domu w ciekawej okolicy Zabrza? Mam dla Ciebie właśnie taką nieruchomość. Funkcjonalny dwupiętrowy dom z poddaszem użytkowym do szybkiego wprowadzenia z możliwością prowadzenia działalności.

OKOLICA
Dom położony jest w Zabrzu w dzielnicy Rokitnica. Jest to okolica dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta oraz A1. Jest to część miasta posiadająca dobrą infrastrukturę komunikacyjno – autobusową. Przez dzielnicę przebiega DK94, która na jej skraju łączy się z DK78. W centrum znajduje się pętla autobusów miejskich, z której można dostać się komunikacją miejską do centrum i do miasta Bytomia, Tarnowskich Gór, Gliwic, Pyskowic oraz Chorzowa. Tuż obok skrzyżowania DK94 i DK78 znajduje się wjazd na autostradę A1 oznaczony jako węzeł Zabrze – Północ.

BUDYNEK
Jest to dwupiętrowy budynek w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym, piwnicą i  garażem, który znajduje się na ogrodzonej działce gruntu, zagospodarowanej liczną zielenią. Dom jest bardzo przestronny i funkcjonalny.

POMIESZCZENIA
Dom znajduje się na działce o powierzchni  256 mkw, a sam liczy 233,69 mkw.

Wchodząc do domu znajdujemy się na jego pierwszym piętrze, które jest urządzone w przepiękne meble. Znajduje się tu przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras. Na piętrze znajduje się kuchnia, która jest w pełni wyposażona oraz łazienka z WC i dużym prysznicem.

Z korytarza schodami możemy przejść na półpiętro, gdzie znajduje się oranżeria.

Następnie wchodzimy na piętro, na którym znajdują się 2 sypialnie i łazienka z WC.

Kolejno schodami wchodzimy na poddasze, gdzie znajduje się sypialnia i gabinet.

Na samym dole w budynku jest garaż, pralnia, spiżarka, kotłownia oraz wyciszone pomieszczenie, w którym można zrobić małą siłownię lub pokój zabaw.

Z każdego piętra nowy Właściciel będzie mógł podziwiać okoliczną zieleń oraz wschód słońca. O klimat domu dbają klimatyczne meble. Dzięki temu, że dom jest jedynie do odświeżenia, daje to możliwość dla przyszłego Właściciela, aby wprowadzić się zaraz po zakupie.

DODATKOWE INFORMACJE
– media miejskie, ogrzewanie gazowe
– w cenie zakupu większość mebli
– garaż
– budynek jest podpiwniczony
– działka numer 154/4

Nieruchomość posiada świadectwo charakterystyki energetycznej.
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: EU=308,00kWh/(m2xrok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową: K=572,13kWh/(m2xrok)
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną: EP=251,07kWh/(m2xrok)
Jednostkowa wielkość emisji CO2: Eco2=0,03 t CO2/(m2xrok)
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową: Uoze=74,09%

PODSUMOWANIE
Dom może służyć rodzinie lub komuś, kto chce prowadzić działalność blisko domu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre